Алкохим отстъпи пред Енджой в труден мач

Резултатът в мача между отборите на „Алкохим“ и „Енджой“ бе напълно непредвидим през всичките 50 минути. Бяха създадени безброй положения, от страна и на двата тима. Не всички, обаче, успяха да бъдат реализирани. През цялото време се наблюдаваше динамична игра. И двата отбора се бореха за гол на всяка цена. И усилията им не бяха напразни. С точно попадение още в третата минута Стефан Стефанов от „Алкохим“ откри резултата. Това, обаче, сякаш притесни отборът на „Еджой“, който се нарежда на втората позиция във временното класиране на Висшата лига. Така, на всеки три минути, до края на първото полувреме, момчетата в синьо и бяло наваксаха в резултата, като вкараха цели 5 гола. Футболистите от „Алкохим“ не останаха длъжни“ Още в самото начало на втората част от срещата Симеон Симеонов намали головата разлика. Непосредствено преди реферът Трендафил Думбалаков да отсъди край на мача, обаче, бе затвърдена победата с 6:2 на „Енджой“, с гол на Христо Парунев.

Автор: Атанаска Маркова