Бандата удържа SSI в първия мач за полусезона

Селекцията на легендарния голмайстор Стилиян Гамански не получи наготово трите точки от "старите лисиците" от SSI.

Първата среща при подновяването на полусезона в Английска неделна лига предостави фаталните 13 гола и в крайна сметка успех със 7:6 на Бандата.

Срещата мина през куп обрати и малко не стигна на SSI да си откраднат поне точка с 4-те поредни гола, реализирани в последните минути.

Иначе Виктор Боев откри резултата с мощен шут в 13-ата минута, преди звездата на формалния домакин Стефан Кочев да обърне развоя с 2 гола след асистенции на Илко Кръстителски. В състава на Бандата обаче не видяха нещата като приключени и легендата Гамански се отличи с хеттрик при последвалите 6 поредни гола на своя тим. Още един добави Боев, а на 2 пъти се разписа и Калоян Наков

Всичко изглеждаше решено в последните 10 минути, но тогава рухна и отбраната на Бандата, а Боян Бачков на 2 пъти, Кръстителски и Николай Стоев се разписаха, за да направят последните минути инфакртни. В тях все пак късметът бе с Бандата, които започнаха с победа полусезона.