Лев Инс и Тяло пречиш ми оставиха интригата за реванша

Страхотен мач с куп обрати, завършил 4:3, изиграха двата състава в Шампионска лига на България.

Залогът в двубоя бе голям и всеки от двата тима искаше да вземе добра преднина за реванша. Павлин Кузов измайстори първия гол в мача, след като се откъсна и пусна вдясно за Юли Христов. Последният не сбърка от малък ъгъл и даде преднина на Тяло пречиш ми. Фамозно воле на Димитър Александров Меси скоро обаче изравни резултата. Секунди по-късно Мартин Марков след изпълнение на корнер оформи обрата. Предстоеше обаче още един такъв до почивката след две попадения на опитния Любомир Миладинов за розовите. Не се оказа това последната смяна на лидер в резултата. През втората част отново Меси бе точен, а след това след рикошет в тялото на Казълов Лев Инс поведе с 4:3. Повече голове не видяхме и интригата кой ще продължи към заключителната фаза на турнира остана за реванша.