Инфинит Енерджи зимен шампион 2018/2019

Драма с дузпи реши финала

Отборът на Инфинит Енерджи е шампион в зимната лига за 2018/2019 подготвителният турнир се игра в периода декември 2018 - април 2019. На финала бяло сините победиха отбора на ФК Бунарджика след дузпи.След лек дъжд мача започна по програма в 19:15 на терен 2 младежки център . Резултатът беше открит от Васил Гатев  при контра атака на Бунарджика в 9-тата минута . Последва пълен обрат Борис Белкин в 11-тата и 13-тата минута направи 2:1 .В 20-тата минута
Марио Павлов получи жълт картон след грубо влизане отзад срещу Костадин Павлов. Надлъгването продължи и през второто полувреме но двамата вратари бяха безгрешни. Бунаржика удариха две греди след далечни удари. Инфинит енерджи се бяха прегрупирали  и дебнеха на контра. При една от малкото грешки в защитата им се стигна до тактически фал  пред наказателното поле на бяло сините . Зад топката застана Васил Гатев и след топовен удар направи резултата 2:2.Така завърши и редовното време . При ролетката на дузпите след първите 12 изпълнения нямаше грешка.За да се стигне до удара на Милен Гочев който грещна горната греда. Така съдбата на Инфинит беше в краката на Веселин Бояджиев който хладнокръвно реализира .