новини от региона

ФК"КРУШОВИЦА"ПОВЕДЕ В РАНГ ЛИСТАТА НА СЕВЕРОЗАПАДА СЛЕД КАТО СПЕЧЕЛИ ПЪРВИЯТ ТУРНИР ЗА ГОДИНАТА

8 ОТБОРА С ТОЧКИ ЗА РАНГ ЛИСТАТА НА БАМФ-СЕВЕРОЗАПАД 2019

РАНГЛИСТА БАМФ-СЕВЕРОЗАПАД 28.01.2019

1.ФК "КРУШОВИЦА"-500т.

2.АФК "ЗВЕЗДА"/ВРАЦА-250т.

3.ФК'ЕВЪРГРИЙН"/ВРАЦА-100т.

4.ФК"ДАЛЕКС"/КОСТАЛЕВО-100т.

5.ФК"МЕДКОВЕЦ"/ВРАЦА-50т.

6.ФК"ИГРИС МАХАЛА"-50т.

7.ФК"FENDT"/ВРАЦА-50т.

8.ФК"БЕЛАПОНТЕ"/БЯЛА СЛАТИНА-50т.

---------------------------------------------------------------

9.ФК"Околчица"(ВРАЦА)

10.ФК "Фантастико" Враца

11.ФК"Нашенци-Пчелна Майка"

12.ФК "ПАРТИЗАН "

13.ФК"БАЛКАНСКИ ВИХЪР" -РУСКА БЯЛА

14.ФК"Атлетик "Враца

15.ФК "МИНЬОР" ЗГОРИГРАД

16.ФК"Игрис Махала "

17.ФК"Скрита Сила"

18.АФК "Скара Бира"

19.ФК"ТИМАК АГРО"

20.ФК"ЗГОРИГРАД БОЙС"

21.ФК"ГРОБАРИТЕ"

22.ФК"АТЛЕТИК 1996"

23.ФК "МЛАДОСТ" ВРАЦА

24.ФК "КАФЕТО ТИЙМ"

25.АФК "Чех Пласт"

26.ФК"БОТЕВ ЗАВИНАГИ"

27.ФК"ЧАМ КИД"

28ФК"БОТЕВЪ БРУСЕН"

29.ФК"АРМЕЙЦИТЕ'

30.ФК"КАРАНАМАКС"

31.ФК'ХАОС"-ВРАЦА

32.ФК"МЕДКОВЕЦ"

33.ФК"КЕМЕРА"

34.ФК"СЕНИЧЕ"

35.ФК'БУКЕТ МАХАЛА"-СТАРИЯ ПАЗАР

36.ФК"БГ ОЙЛ"

37.ФК"АТЛЕТИК 1996-ВРАЧАНСКИ СКАЛИ"

38.ФК'БОТЕВ 93"

39.ФКСЕВЕРОЗАПАД"-ЗАМФИРОВО

40.ФК"СПАРТАК"-ВРАЦА

41.ФК"ЙЪНГ БОЙС"

42.ФК"ПУСТИНЯЦИТЕ"-ВРАЦА

43.ФК'ХИМИК"-ВРАЦА

44.ФК"ЛОШИТЕ МОМЧЕТА"-ВРАЦА

45.ФК'СТОМАНА"-ВРАЦА

46.ФК"ИНЕКС ТРЕЙД"

47.ФК"ВИК"-ВРАЦА

48.ФК"СЕБН"-МЕЗДРА

49.ФК"ЕКОНТ"-ВРАЦА

50.ФК"СПИДИ"-ВРАЦА

51.ФК"ЗАТВОРА"-ВРАЦА

52.ФК"ПОЖАРНАТА"-ВРАЦА

53.ФК"МВР"-ВРАЦА

54.ФК"ЗВЕЗДИТЕ"-ВЛАСАТИЦА

55.ФК"ПФБ КРЕДИТ"

56.ФК"ЗЛАТНОТО ПИЛЕ"

---------------------------------------------------------------------

ДУНАСКА ЛИГА ЗАПАД-------------------------------------

51.ФК"КРИСТА "-ЛОМ

52.ФК"ВИК"-МОНТАНА

53.ФК"ХЪС'-ЛОМ

54.ФК"ПОЛОМИЕ" -ЛОМ

55.ФК"ПЪСТЕРНЕЦ"-ДОЛНО БЕЛОТИНЦИ

56.ФК"СЛОНЗИ"-МОНТАНА

57.ФК"КЕЛТИТЕ"-ВИДИН

58.ФК'ШПОРИТЕ"-ВИДИН

59.ФК"БОТЕВ ВЪРБОВО"-БЕЛОГРАЧИК

60.ФК"ВЪРШЕЦ"

61.ФК"АРТАНЕС"-ЛОМ

62.BARSELONA FUREN

ДУНАВСКА ЛИГА ИЗТОК-------------------------------------

63.ФК"МИЗИЯ"

64.ФК"ОРЯХОВО"

65.ФК"КНЕЖА"

66.ФК"ЧЕРВЕНА ЧЕТА РАДЕЦКИ"-КОЗЛОДУЙ

67.ФК"ВЕКОВНА ДРУЖИНА"-КОЗЛОДУЙ

68.ФК"АТОМИК"-КОЗЛОДУЙ

69.ФК"СЕПТЕМВРИ"-ГЛОЖЕНЕ

70.ФК"СПОРТРЕСПЕКТ"-КОЗЛОДУЙ

71.ФК"СЛАВА ПАПУРА"-КОЗЛОДУЙ

73.ФК"FREE MOBIL"-КОЗЛОДУЙ

74.ФК"АРМЕЙЦИТЕ"-БЯЛА СЛАТИНА

75.ФК"СПАРТАК"-ГАЛИЧЕ

76.ФК"ШПОКОВЕТЕ "-КРУШОВИЦА

77.ФК"БОРИСОВ ТИЙМ"-КОЗЛОДУЙ

ЛИГА БОТЕВГРАД----------------------------------------

78.ФК"МУРГАШ"-ВРАЧЕШ

79.ФК'НИКСМЕТАЛ"-БОТЕВГРАД

80.ФК"ФЕЪРПЛЕЙ"-МЕЗДРА

81.ФК"КОЗАРО"-БОТЕВГРАД

82.ФК"СЕНСАТА"-БОТЕВГРАД

83.ФК"СИМЕНС"-БОТЕВГРАД

84.ФК"СИРИУС"-БОТЕВГРАД

85.ФК"МИКРОАК"-БОТЕВГРАД

86.ФК"ЙЪНГ БОЙС"-БОТЕВГРАД

87.ФК"СКРАВЕНА"

88.ФК"ЧЕРНОТО ЛАЛЕ"-БОТЕВГРАД

89.ФК"ЧЕРВЕНИТЕ "-БОТЕВГРАД

БАМФ СВОГЕ----------------------------------------------

90.ФК"ГАДНИТЕ ДЖИДЖОВЦИ"-СВОГЕ

91.ФК'ЛАКАТНИК"

92.ФК"СВОГЕ БОЙС"

93.FK"СВОГЕ WARRIORS"

94.ФК"АТАЛАНТА"-СВОГЕ

95.ФК"ЗЕНИТ"-ЦЕРОВО

96.ФК"СПАРТАК -ЦЕРОВО"

97.ФК"СКАЛА"-БОВ

98.ФК"ХИТРИТЕ МЕЧОЦИ"

99.ФК"ТУРИСТИТЕ"

100.ФК"АТЛЕТИКО"-СВОГЕ

101.МФК"АТЛЕТИК"-СВОГЕ

102.ФК"ЮНОШИТЕ'

103.ФК"СТАБИЛНИТЕ"

104.ФК"ТОРПЕДАТА"

105.ФК "ИЗВОРО"

106.ФК"ПО ГАДНИТЕ ДЖИДЖОВЦИ"

107.ФК"Б.И.Р.А"-СВОГЕ

108.ФК"СИНИТЕ"

БАМФ-НОВИ ИСКЪР---------------------------------

109.ФК'АКУЛИТЕ'

110.ФК"КУРИЛО'

111.ФК:СПАРТАК ПУДГОМЕР'

112.ФК'ЖИТЕН"

113.ФК'ЛОКОРСКО'

114.ФК"КУМАРИЦА'

115.ФК"НОРТХЕМТЪН"

116.ФК"КУБРАТОВО"

117.ФК"РОПОТАМО"

118.ФК"СВЕТОВРАЧЕНЕ"

БАМФ- ГОДЕЧ----------------------------------

119.ФК"КОМ 98"МЪЖЕ

120.ФК"КОМ 98" СТАРША

121.ФК"СПОРТИСИМО'-ГОДЕЧ

122.ФК"ЦИКУРА"-ГОДЕЧ

123.ФК"ПЕНТАГРАМ"-ГОДЕЧ

124.ФК'БОЖУРИЩЕ"

125.ФК"ДРАГОМАН"

126.ФК "ИСКРА ИСКРЕЦ"

127.ФК"НАЙ-ГАДНИТЕ ДЖИДЖОВЦИ"  

резултати на живо

Няма мачове за избраната дата

рожденици