новини от региона

127 ОТБОРА В БОРБА ЗА НАЙ-ДОБРИЯ ПРЕЗ 2019

РАНГ ЛИСТАТА НА БАМФ-СЕВЕРОЗАПАД

ОТБОРИТЕ ОТ БАМФ-СЕВЕРОЗАПАД ЗА 2019 КОЙТО ЩЕ СЕ ВКЛЮЧАТ В РАНГЛИСТА КОЯТО ЩЕ СЕ ОПРЕДЕЛЯ СПОРЕД СЪБРАНИТЕ ТОЧКИ ПРЕЗ ГОДИНАТА.

  • А ТОЧКИТЕ ЗА КЛАСИРАНЕТО ЩЕ СЕ ФОРМИРАТ ОТ ТУРНИРИТЕ И ЛИГИТЕ ОРГАНИЗИРАНИ В СЕВЕРОЗАПАДА ПРЕЗ 2019.  ВСИЧКИ 127 ОТБОРА ЗАПОЧВАТ С 0 ТОЧКИ. ТАЗИ РАНГЛИСТА Е ПО ПОДОБИЕ НА СВЕТОВНАТА ПО ТЕНИС НА КОРТ, И Е НЕЩО КАТО КЛАСИРАНЕ И ШАМПИОНАТ НА ВСИЧКИ ОТБОРИ В СЕВЕРОЗАПАДА .

БАМФ-ВРАЦА------------------------------------
1.ФК"Околчица"(ВРАЦА)
2.ФК "Фантастико" Враца
3.ФК"Нашенци-Пчелна Майка"
4.ФК "ПАРТИЗАН "
5.ФК"БАЛКАНСКИ ВИХЪР" -РУСКА БЯЛА
6.ФК"Атлетик "Враца
7.ФК "МИНЬОР" ЗГОРИГРАД
8.ФК"Игрис Махала "
9.ФК"Скрита Сила"
10.АФК "Скара Бира"
11.ФК"ТИМАК АГРО"
12.ФК"ЗГОРИГРАД БОЙС"
13.ФК"ГРОБАРИТЕ"
14.ФК"АТЛЕТИК 1996"
15.ФК "МЛАДОСТ" ВРАЦА
16.ФК "КАФЕТО ТИЙМ"
17.АФК "Чех Пласт"
18.АФК "ЗВЕЗДА"
19.ФК"БОТЕВ ЗАВИНАГИ"
20.ФК"ЧАМ КИД"
21ФК"БОТЕВЪ БРУСЕН"
22.ФК"АРМЕЙЦИТЕ'
23.ФК"КАРАНАМАКС"
24.ФК'ХАОС"-ВРАЦА
25.ФК"МЕДКОВЕЦ"
26.ФК"КЕМЕРА"
27.ФК"СЕНИЧЕ"
28.ФК'БУКЕТ МАХАЛА"-СТАРИЯ ПАЗАР
29.ФК"БГ ОЙЛ"
30.ФК'ЕВЪРГРИЙН"-ВЕТЕРАНИ
31.ФК"АТЛЕТИК 1996-ВРАЧАНСКИ СКАЛИ"
32.ФК'БОТЕВ 93"
33.ФКСЕВЕРОЗАПАД"-ЗАМФИРОВО
34.ФК"СПАРТАК"-ВРАЦА
35.ФК"ЙЪНГ БОЙС"
36.ФК"ПУСТИНЯЦИТЕ"-ВРАЦА
37.ФК'ХИМИК"-ВРАЦА
38.ФК"ЛОШИТЕ МОМЧЕТА"-ВРАЦА
39.ФК'СТОМАНА"-ВРАЦА
40.ФК"ИНЕКС ТРЕЙД"
41.ФК"ВИК"-ВРАЦА
42.ФК"СЕБН"-МЕЗДРА
43.ФК"ЕКОНТ"-ВРАЦА
44.ФК"СПИДИ"-ВРАЦА
45.ФК"ЗАТВОРА"-ВРАЦА
46.ФК"ПОЖАРНАТА"-ВРАЦА
47.ФК"МВР"-ВРАЦА
48.ФК"ЗВЕЗДИТЕ"-ВЛАСАТИЦА
49.ФК"ПФБ КРЕДИТ"
50.ФК"ЗЛАТНОТО ПИЛЕ"
ДУНАСКА ЛИГА ЗАПАД-------------------------------------
51.ФК"КРИСТА "-ЛОМ
52.ФК"ВИК"-МОНТАНА
53.ФК"ХЪС'-ЛОМ
54.ФК"ПОЛОМИЕ" -ЛОМ
55.ФК"ПЪСТЕРНЕЦ"-ДОЛНО БЕЛОТИНЦИ
56.ФК"СЛОНЗИ"-МОНТАНА
57.ФК"КЕЛТИТЕ"-ВИДИН
58.ФК'ШПОРИТЕ"-ВИДИН
59.ФК"БОТЕВ ВЪРБОВО"-БЕЛОГРАЧИК
60.ФК"ВЪРШЕЦ"
61.ФК"АРТАНЕС"-ЛОМ
62.BARSELONA FUREN
ДУНАВСКА ЛИГА ИЗТОК-------------------------------------
63.ФК"МИЗИЯ"
64.ФК"ОРЯХОВО"
65.ФК"КНЕЖА"
66.ФК"ЧЕРВЕНА ЧЕТА РАДЕЦКИ"-КОЗЛОДУЙ
67.ФК"ВЕКОВНА ДРУЖИНА"-КОЗЛОДУЙ
68.ФК"АТОМИК"-КОЗЛОДУЙ
69.ФК"СЕПТЕМВРИ"-ГЛОЖЕНЕ
70.ФК"СПОРТРЕСПЕКТ"-КОЗЛОДУЙ
71.ФК"СЛАВА ПАПУРА"-КОЗЛОДУЙ
72.ФК "КРУШОВИЦА"
73.ФК"FREE MOBIL"-КОЗЛОДУЙ
74.ФК"АРМЕЙЦИТЕ"-БЯЛА СЛАТИНА
75.ФК"СПАРТАК"-ГАЛИЧЕ
76.ФК"ШПОКОВЕТЕ "-КРУШОВИЦА
77.ФК"БОРИСОВ ТИЙМ"-КОЗЛОДУЙ
ЛИГА БОТЕВГРАД----------------------------------------
78.ФК"МУРГАШ"-ВРАЧЕШ
79.ФК'НИКСМЕТАЛ"-БОТЕВГРАД
80.ФК"ФЕЪРПЛЕЙ"-МЕЗДРА
81.ФК"КОЗАРО"-БОТЕВГРАД
82.ФК"СЕНСАТА"-БОТЕВГРАД
83.ФК"СИМЕНС"-БОТЕВГРАД
84.ФК"СИРИУС"-БОТЕВГРАД
85.ФК"МИКРОАК"-БОТЕВГРАД
86.ФК"ЙЪНГ БОЙС"-БОТЕВГРАД
87.ФК"СКРАВЕНА"
88.ФК"ЧЕРНОТО ЛАЛЕ"-БОТЕВГРАД
89.ФК"ЧЕРВЕНИТЕ "-БОТЕВГРАД
БАМФ СВОГЕ----------------------------------------------
90.ФК"ГАДНИТЕ ДЖИДЖОВЦИ"-СВОГЕ
91.ФК'ЛАКАТНИК"
92.ФК"СВОГЕ БОЙС"
93.FK"СВОГЕ WARRIORS"
94.ФК"АТАЛАНТА"-СВОГЕ
95.ФК"ЗЕНИТ"-ЦЕРОВО
96.ФК"СПАРТАК -ЦЕРОВО"
97.ФК"СКАЛА"-БОВ
98.ФК"ХИТРИТЕ МЕЧОЦИ"
99.ФК"ТУРИСТИТЕ"
100.ФК"АТЛЕТИКО"-СВОГЕ
101.МФК"АТЛЕТИК"-СВОГЕ
102.ФК"ЮНОШИТЕ'
103.ФК"СТАБИЛНИТЕ"
104.ФК"ТОРПЕДАТА"
105.ФК "ИЗВОРО"
106.ФК"ПО ГАДНИТЕ ДЖИДЖОВЦИ"
107.ФК"Б.И.Р.А"-СВОГЕ
108.ФК"СИНИТЕ"
БАМФ-НОВИ ИСКЪР---------------------------------
109.ФК'АКУЛИТЕ'
110.ФК"КУРИЛО'
111.ФК:СПАРТАК ПУДГОМЕР'
112.ФК'ЖИТЕН"
113.ФК'ЛОКОРСКО'
114.ФК"КУМАРИЦА'
115.ФК"НОРТХЕМТЪН"
116.ФК"КУБРАТОВО"
117.ФК"РОПОТАМО"
118.ФК"СВЕТОВРАЧЕНЕ"
БАМФ- ГОДЕЧ----------------------------------
119.ФК"КОМ 98"МЪЖЕ
120.ФК"КОМ 98" СТАРША
121.ФК"СПОРТИСИМО'-ГОДЕЧ
122.ФК"ЦИКУРА"-ГОДЕЧ
123.ФК"ПЕНТАГРАМ"-ГОДЕЧ
124.ФК'БОЖУРИЩЕ"
125.ФК"ДРАГОМАН"
126.ФК "ИСКРА ИСКРЕЦ"
127.ФК"НАЙ-ГАДНИТЕ ДЖИДЖОВЦИ" 

резултати на живо

Няма мачове за избраната дата

рожденици