новини от региона

Стара Загора е арена на последната квалификация на WinBet Шампионска Лига 2018/2019

В Стара Загора ще бъдат излъчени последните пет отбора, които ще продължат към осмина финалите на WinBet ШАМПИОНСКА ЛИГА2018/2019. До момента изминаха квалификациите в зоните СЕВЕРОЗАПАД (Оряхово), СЕВЕРОИЗТОК (Русе) и ЮГОЗАПАД (Благоевград). Отборите от зона ЮГОИЗТОК ще се присъединят към вече класиралите се DXC.TECHNOLOGY /СОФИЯ/АКТИВ КОМЕРС /СОФИЯ/ЕЛ КЛАСИКО /БЛАГОЕВГРАД/КУРШУМИТЕ /ТРОЯН/ЛЕВ ИНС /СОФИЯ/МФК ЦСКА /ВАРНА/ОКОЛЧИЦА /ВРАЦА/СЕВЕРОЗАПАД /СОФИЯ/ТЯЛО ПРЕЧИШ МИ /СОФИЯ/ФК МЕЧКИТЕ /РУСЕ/ФК"МИЗИЯ" /МИЗИЯ/.

Ето как се разпределиха отборите в групите на квалификацията в Стара Загора: 

Група А
1. Лаос (Пловдив)
2. Еко Асорти (Сливен) 
3. МФК ПИМ (Димитровград)
4. UEFALONA (Хасково) 
Група B
1. Имхотеп (Пловдив) 
2. ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ (Раковски) 
3. Ел Галактикос (Стара Загора)
Група C
1. КЦМ 2000 ГРУП (Пловдив)
2. FC Lauta Hools (Пловдив) 
3. Pirates Чирпан (Чирпан) 
Група D
1. Тарос Трейд (Пловдив)
2. Hott (Карлово)
3. Арда 1924 (Кърджали)

Първите два отбота от група А се класират за елиминациите на пролет. Първите два отбора от останалите три групи играят в края на деня баражи за определяне на последните три отбора, продължаващи към осминафиналите на WinBet ШАМПИОНСКА ЛИГА.

Ето и програмата на квалификацията в зона Югоизток:

09:00 ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - ЕЛ ГАЛАКТИКОС
(Игрище зад централна поща)
-
09:15 FC Lauta Hools - КЦМ 2000 ГРУП
(ГПЧЕ "Ромен Ролан")
-
10:15 Лаос - UEFALONA
(Игрище зад централна поща)
-
10:30 Hott - ФК Арда 1924
(ГПЧЕ "Ромен Ролан")
-
11:30 Имхотеп - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ
(Игрище зад централна поща)
-
11:45 Еко Асорти - Мечкарево - ПИМ - Хасково
(ГПЧЕ "Ромен Ролан")
-
12:45 PIRATES ЧИРПАН - FC Lauta Hools
(Игрище зад централна поща)
-
13:00 Тарос Трейд - Hott
(ГПЧЕ "Ромен Ролан")
-
14:00 ПИМ - Хасково - Лаос
(Игрище зад централна поща)
-
14:15 UEFALONA - Еко Асорти - Мечкарево
(ГПЧЕ "Ромен Ролан")
-
15:15 КЦМ 2000 ГРУП - PIRATES ЧИРПАН
(Игрище зад централна поща)
-
15:30 ФК Арда 1924 - Тарос Трейд
(ГПЧЕ "Ромен Ролан")
-
16:30 ЕЛ ГАЛАКТИКОС - Имхотеп
(Игрище зад централна поща)
-
17:35 ПИМ - Хасково - UEFALONA
(Игрище зад централна поща)
-
17:40 Лаос - Еко Асорти - Мечкарево
(ГПЧЕ "Ромен Ролан")
-
18:45 I - Югоизток група B - II - Югоизток група C
(Игрище зад централна поща)
-
19:00 I - Югоизток група C - II - Югоизток група D
(ГПЧЕ "Ромен Ролан")
-
19:45 I - Югоизток група D - II - Югоизток група B
(Игрище зад централна поща)
- 

резултати на живо

Няма мачове за избраната дата

рожденици