новини от региона

Изберете футболист и мениджър номер едно на БАМФ София! Гласувайте тук

Дойде време да изберем и футболист и мениджър на годината в лигите на БАМФ София.

Номинациите вече са ясни и ще ги видите по-долу, а от вас, всички участници в шампионатите на БАМФ, остава да гласувате. Вотът ще става по два начина. Можете да гласувате за своя фаворит на имейла на БАМФ - blfz@abv.bg или във фейсбук страницата ни, която е под следното име - Българска асоциация мини футбол. Церемонията по награждаването ще се проведе по традиция на 12 януари 2 часа преди връчването на приза "Златната топка". Мястото ще бъде уточнено допълнително.

Ето и номинираните за най-добър футболист: 

Владимир Магерски - Малки страсти -шампион на Английска неделна лига София

Светлозар Табаков - Малки страсти - шампион на Английска неделна лига София

Веселин Търкаланов - Малки страсти - шампион на Английска неделна лига София

Божидар Горчев - Малки страсти - шампион на Английска неделна лига София

Даниел Ушагелов - шампион от мини световното по футбол и от Балкан Къп Турция 2014 с МФК Булгари

Росен Туджаров - шампион от мини световното по футбол и от Балкан Къп Турция 2014 с МФК Булгари

Кирил Янков - шампион от мини световното по футбол и от Балкан Къп Турция 2014 с МФК Булгари

Иван Михайлов - шампион от мини световното по футбол и от Балкан Къп Турция 2014 с МФК Булгари

Вангел Яков - шампион от мини световното по футбол и от Балкан Къп Турция 2014 с МФК Булгари

Даниел Николов - шампион от мини световното по футбол и от Балкан Къп Турция 2014 с МФК Булгари

Иван Алексиев - шампион от мини световното по футбол и от Балкан Къп Турция 2014 с МФК Булгари

Павлин Кузов – шампион и голмайстор на Столична аматьорска лига с Тяло пречиш ми,

Цветан Трайков – шампион на столичната лига с Тяло пречиш ми

Любомир Миладинов - шампион на столичната лига с Тяло пречиш ми

Дилян Василев – шампион на столичната лига с Тяло пречиш ми

Александър Александров – шампион с Вила Марк на Бизнес лигата, играе още в Бригада и Романо

Ивайло Йорданов - Кантона - шампион с Вила Марк на Бизнес лигата, играе още в Бригада и Сан Марко

Мартин Стефанов - шампион с Вила Марк на Бизнес лигата, играе още в Бригада

Владимир Георгиев - шампион с Вила Марк на Бизнес лигата,

Любомир Любомиров - шампион с Вила Марк на Бизнес лигата

Николай Христов - шампион с Вила Марк на Бизнес лигата

Александър Александров – шампион на IT лигата с HP за 4 пореден път

Кирил Рашков - шампион на IT лигата с HP за 4 пореден път

Илия Шкондуров - шампион на IT лигата с HP за 4 пореден път

Николай Балев - шампион на IT лигата с HP за 4 пореден път

Александър Живков - шампион на IT лигата с HP за 4 пореден път, носител на приза за миналата година

Александър Живанкин - шампион на IT лигата с HP за 4 пореден път

Николай Николов - шампион на IT лигата с HP за 4 пореден път

Светлин Димитров – вицешампион на неделната лига и вицешампион в Лига България със Сините, вицешампион на Бизнес лигата с Fibank

Mихаил Aндреев – вицешампион на неделната лига и вицешампион в Лига България със Сините, вицешампион на Бизнес лигата с Fibank

Добромир Абаджиев - вицешампион на неделната лига и вицешампион в Лига България със Сините, вицешампион на Бизнес лигата с Fibank

Георги Дончев вицешампион на неделната лига и вицешампион в Лига България със Сините, вицешампион на Бизнес лигата с Fibank

Христо Унчев - вицешампион на неделната лига и вицешампион в Лига България със Сините, вицешампион на Бизнес лигата с Fibank

Симеон Цанев - вицешампион на неделната лига и вицешампион в Лига България със Сините, вицешампион на Бизнес лигата с Fibank

Тодор Симов – Джовани - вицешампион на неделната лига

Николай Стоилов - Джовани - вицешампион на неделната лига

Георги Великов - Джовани - вицешампион на неделната лига

Юлиан Христов – шампион на Столична аматьорска лига с Тяло пречиш ми и вицешампион на неделната с Джовани

Мартин Григоров - Джовани, вицешампион на неделната лига

Димитър Александров – Голмайстор на висшата лига и бронзов медалист от неделната лига с ФК Елин Пелин, шампион с Романо от летния приятелски турнир

Георги Недялков – ФК Елин пелин - бронзов медалист от неделната лига, шампион с Романо от летния приятелски турнир

Борислав Тонев - ФК Елин Пелин - бронзов медалист от неделната лига

Йосиф Шутев - шампион с Романо от летния приятелски турнир

Ангел Тодоров - шампион с Романо от летния приятелски турнир

Валери Христов – Пломари Антилопите, вицешампион на Столична аматьорска лига

Христо Стамболиски - Пломари Антилопите, вицешампион на Столична аматьорска лига

Александър Христов - Пломари Антилопите, вицешампион на Столична аматьорска лига

Ивайло Андреев - Пломари Антилопите, вицешампион на Столична аматьорска лига

Калин Стаменов – Дантек – вицешампион на ИТ лигата

Атанас Христов – Дантек – вицешампион на ИТ лигата

Тодор Захариев – Дантек – вицешампион на ИТ лигата

Явор Захариев – Дантек – вицешампион на ИТ лигата

Красимир Богданов – Дантек – вицешампион на ИТ лигата

Калоян Ботев – Виваком 4плей - бронзов медалист от IT лигата

Христо Христов - Виваком 4плей - бронзов медалист от IT лигата

Димитър Димитров - Виваком 4плей - бронзов медалист от IT лигата

Ахмед Ахмед - Виваком 4плей - бронзов медалист от IT лигата  

Номинации за най-добър мениджър: 

Георги Вутков - Джовани – вицешампион на неделната лига

Борис Цанев – Сините - вицешампион на неделната лига и вицешампион в Лига България със Сините, вицешампион на Бизнес лигата с Fibank

Пламен Минев – мениджър, който изведе своите отбори Балкан и Голд Инс от втора дивизия до призовите места в Премиер лийг

Стоил Соколов – шампион на Бизнес лигата с Вила Марк, спечели промоция в неделната лига с Екомет 90

Кирил и Георги Абрамович – Романо, шампиони от летния турнир

Илиян Александров - 4 пъти поред шампион в IT лигата с HP

Венко Зaрков – Виваком 4плей, изведе тима си от Б група и взе бронз в елита на IT лигата

Десислав Нанков – шампион от мини световното и Балкан Къп 2014 с МФК Булгари 

резултати на живо

Няма мачове за избраната дата

рожденици