новини от региона

Отбори, заявили участие за БАМФ ШАМПИОНСКА ЛИГА и БАМФ ЛИГА БЪЛГАРИЯ 2018/2019

Стартира кампанията по набиране на отбори участници в двата републикански турнира на БАМФ - ШАМПИОНСКА ЛИГА и ЛИГА БЪЛГАРИЯ. Задача на всеки регионален представител е, да заяви своите отбори за участие. Към момента това за направили както следва:

ШАМПИОНСКА ЛИГА
  град отбор
СЕВЕРОЗАПАД
1 Троян Куршумите
2 Враца Околчица
3 Враца Партизан 
4 Враца Нашенци
5 Габрово Pasta Gabrovo
6 Козлодуй Червена Чета Радецки
7 Лом ФК ХЪС 
8 Мездра Атлетик 1996
9 Монтана ВИК Монтана
10 Дунавкса лига Мизия
11 Оряхово Криста 
 
ЮГОЗАПАД
1 Пирдоп ФК Пирдоп
2 Ботевград Мургаш
3 София Milky Group Bio
4 София Северозапад
5 София Актив Комерс
6 София Тяло Пречиш ми
7 София Малки Страсти
8 София Лев Инс
9 София Бат' Динко и Приятели 
10 София DXC.technology
11 София Фен Клуб Ливърпул България
12 София АТИ КОНСУЛТ ORBIT
13 Своге ФК Гадните Джиджовци
14 Благоевград Maska Lens
15 Благоевград Фк Турист(Петрич) 
16 Елин Пелин El Stars
17 Нови Искър Вадиас
 
ЮГОИЗТОК
1 Кърджали Арда 1924
2 Пловдив КЦМ 2000 ГРУП
3 Пловдив Имхотеп
4 Пловдив Тарос Трейд
5 Пловдив Лаос
6 Пловдив FC Lauta Hools
7 Димитровград Бригада- ПИМ
8 Карлово Hott
9 Хасково УЕФАЛОНА
10 Бургас REAL UNITED
11 Стара Загора Ел Галактикос
12 Чирпан Pirates Чирпан
13 Раковски ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ
14 Сливен Еко Асорти
15 Ямбол LY Galaxy 
 
СЕВЕРОИЗТОК
1 Русе ФК МЕЧКИТЕ
2 Русе ТМ ТЕХНОЛОДЖИ
     
ЛИГА БЪЛГАРИЯ
  град отбор
СЕВЕРОЗАПАД
1 Троян Спортинг 
2 Троян АФК  Гарант
3 Троян Атлетикс Троян
4 Враца Тимак Агро
5 Враца СЕБН
6 Враца Кранамакс
7 Враца Фантастико
8 Враца АТЛЕТИК  МИНЬОР ЗГОРИГРАД
9 Габрово ФК Стеф Фреш
10 Габрово ФК Старо Село 777 
11 Габрово Копакабана
12 Габрово ФК Палаузово 
13 Габрово ФК Ястребите
14 Габрово ФК Веспа 
15 Монтана Пъстернец
16 Дунавка лига Вековна Дружина 
 
ЮГОЗАПАД
1 Пирдоп Орлин
2 Пирдоп ФК Миро
3 Пирдоп МФК Средногорец
4 Пирдоп Отбора на народа
5 Ботевград Никсметал 
6 София SUTHERLAND
7 София PMP Build Invest
8 София СИНИТЕ
9 София Сердика
10 София Фен клуб Съндърланд България
11 София Фен клуб Милан България
12 София Фен клуб Нюкасъл България
13 Благоевград Фк Шампан
14 Благоевград Фк Перспектива(Кюстендил)
15 Благоевград Green Planet
16 Благоевград Summer Edition 2018 
17 Елин Пелин ФК ЕЛ-СИТИ 2011
18 Елин Пелин ФК Керамик
19 Нови Искър Профи Спорт
20 Петрич Героична Куба
21 Своге ФК Аталанта
 
ЮГОИЗТОК
1 Кърджали Mastilo
2 Кърджали ФК Арда
3 Кърджали FC One Minute
4 Пловдив Боца е религия
5 Пловдив ФК Даяна
6 Пловдив Балканска Гозба
7 Пловдив AFC Cvet Junior
8 Пловдив Любекс
9 Пловдив АФК Белица 20
10 Пловдив Камионите
11 Пловдив АПФК Пловдив
12 Пловдив Siza Sport
13 Пловдив Малкото Пони
14 Пловдив 60K
15 Пловдив ВиЕсДжи
16 Димитровград К'во да ви кажа
17 Хасково Титаните
18 Бургас ОПТИМИСТ
19 Бургас FC WORDS
20 Сливен ФК Сините Камъни 2013
21 Сливен Камите
22 Сливен FIRE
23 Стара Загора Ремиза
24 Стара Загора Флорид
25 Стара Загора Спортинг
26 Ямбол Куците мечета (Елхово) 
27 Ямбол Fairplay
 
СЕВЕРОИЗТОК
1 Русе  АФК РУСЧУК
2 Русе  ФК ДУНАВ ЗАВИНАГИ
3 Русе  РАЗГРАД
4 Русе  КАРТЕЛ - 85
 
 

ъпдейт: 1 септември 2018

Всички заявени отбори ще получат на електронната си поща инструкции как да се запишат за участие в турнирите. Краен срок за записване: 15 септември 2018г.

резултати на живо

Няма мачове за избраната дата