Lauta Hools с малка крачка преднина пред Siza Sport

Хеттрик на Христо Тошев доближава черно-белите до финала

В първи полуфинал от ТРИМОНЦИУМ КЪП 2018, FC Lauta Hools се наложи минимално 2:3 над FC Siza Sport и по този начин влиза като фаворит за финал, преди изиграването на реванша в четвъртък, 12 юли 2018г. Под непрестанния дъжд на терен 2 на Младежки Център, двата тима показаха, че не случайно са шампиони и показаха футбол от изключително високо ниво, бърз, с много разигравания и фамозни отигравания на топката. Христо Тошев даде солидна преднина от два гола за Lauta Hools през първата част, с попадения в 14-та и 18-та минута. През втората, домакинът Siza Sport отвърна на предизвикателството и изравни резултата. Георги Бъчваров намали в 26-та минута, след чудесна асистенция на Алил Кардашев. Четири минути по-късно Аян Садъков изравни и върна надеждите на своя тим за победа в тази среща. Не така мислише играчът на мача в този ден Христо Тошев, който сам реши всичко в тази среща. В 47-та минута, той оформи своя хеттрик, с което донесе победата за FC Lauta Hools.

При този резултат се очартава повече от любопитен реванш - 12 юли 2018г, 21:00ч терен 3 на Малдежки Център. Елате и вижте кой ще отиде на финал в ТРИМНЦИУМ КЪП 2018 и ще може да се пребори за квотата в БАМФ ШАМПИОНСКА ЛИГА 2018/2019.