ОТБОРИТЕ ОТ ВРАЦА МАЧКАТ НАРЕД НА СВЕТОВНОТО В БОВ

6 ОТБОРА ОТ ВРАЦА НА 1/8 ФИНАЛ

ЕВЕРГРИЙН,БГ ОЙЛ,АТЛЕТИК 1996,ТИМАК АГРО,КРИСТА ЛОМ И ИГРИС МАХАЛА СЕ КЛАСИРАХА С ЛЕКОТА ЗА 1/8 ФИНАЛИТЕ НА СВЕТОВНОТО ПЪРВЕНСТВО В БОВ .ЕДИНСТВЕНО КРАНАМАКС ОТПАДНА ОТ ТУРНИРА НО СЕ ПРЕДСТАВИ НА НИВО КАКТО ВИНАГИ.ОТБОРИТЕ ОТ ВРАЦА ИЗГЛЕЖДАТ КАТО ФАВОРИТИ СПРЯМО ВСИЧКИ ОСТАНАЛИ .ФОРМАЦИЯТА НА ВЕТЕРАНИТЕ ОТ ЕВЪРГРИЙН СЕ ПАДНА В МНОГО СИЛНА ГРУПА ,НО ОПИТНИТЕ ИГРАЧИ УСПЯХА ДА СЕ КЛАСИРАТ ВЪПРЕКИ ЧЕ ДОПУСНАХА ЕДНА НЕЗАСЛУЖЕНА ЗАГУБА В ГРУПИТЕ.БГ ОЙЛ ИЗГЛЕЖДАТ КАТО ФАВОРИТИ СЪС ЗЛАТНАТА СЕЛЕКЦИЯ НА ЦВЕТАН АТАНАСОВ .АТЛЕТИК 1996 НА ВЛАДИ ПЕТРОВ НЕ СЕ ОТКАЗВА ОТ АМБИЦИИТЕ СИ ДА СПЕЧЕЛИ ТРЕТИ ПОРЕДЕН ТРОФЕЙ ЗА 1 МЕСЕЦ.А МЛАДАТА КОМАНДА НА ИВО ЦОЛОВ Е ПРИЯТНАТА ИЗНЕНАДА В ТУРНИРА . КРИСТА И ИГРИС ПОКАЗАХА КЛАСА И НЕ ТРЯБВА ДА БЪДАТ ОТПИСВАНИ .НА 16 ЮНИ  НИ ОЧАКВАТ СТРАХОТНИ ПРЕЖИВЯВАНИЯ С МНОГО МАЧОВЕ И МНОГО КЛАСНИ ИЗПЪЛНЕНИЯ .НЕКА ПО ДОБРИЯ ДА СТАНЕ ПЪРВИЯ ШАМПИОН НА СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО В СЕЛО ГАРА БОВ.