С драматична развръзка завърши първи кръг

Последният мач от първи кръг предложи много драматизъм, а в добавка непрекъснатият дъжд създаде доста проблеми в играта и на двата отбора. Началото на мача беше за МИТ България, които по-добре се настроиха на мокрия терен и до почивката водиха с 2 гола на Илиян Ганчев (16') и Мариян Димитров (18'). През второто полувреме Куците мечета се разбудиха от зимния сън, усетили пролетния дъжд и успявайки да се настроят на тежкия терен. Иван Стоянов (38') ги върна в мача, а в (45') той дори изравни резултата. Но мачът не свърши дотук, а мечетата бяха решили да доведат нещата докрай с уникален обрат. Александър Димитров (49') и Дилян Тотев секунди преди края докараха резултата до 4-2. Отличен старт за мечетата, добра и коректна игра и за двата отбора, без да създават проблеми на съдията. Следващият кръг започва с мачове в Сряда - 06.06.