Участвайте в КУПА "РАЙКОМЕРС" - летен турнир по мини футбол

Летен турнир по минифутбол за купата "Райкомерс" ще се проведе на 9-10 юни, 2018-та година в Пазарджик. Състезанието ще бъде под мотото „Да подгреем преди Световното в Русия”.

Организатор на проявата е Българска асоциация минифутбол, която от есента на тази година ще организира и в Пазарджик регулярно първенство за футбол на малки врати.

Предстоящия турнир ще бъде презентационен като целта му е да провери интереса на желаещите да се включат в шампионата по футбол на малки врати за аматьори.

Идеята е и в Пазарджик да има регулярно първенство за минифутбол по подобие на останалите областни и по-малки градове в страната, а победителя да получава квота за квалификации на Шампионска лига по минифутбол.

Таксата за правоучастие в летния турнир на 9-10 юни е 100 лева на отбор.

Предвиден е паричен награден фонд, както и предметни отличия за най-добрите в личното класиране футболисти – вратар, защитник, полузащитник и нападател(голмайстор).

Записвания за участие в турнира ще се правят до 4-ти юни на телефон 088 33 88 304.