CARLSBERG НЕ ОСТАВИ ШАНСОВЕ НА SG ЕКСПРЕСБАНК

”Бирите” без загубена точка до момента

В атрактивен мач за публиката с общо 10 попадения непобеденият лидер в класирането на Business League Carlsberg постигна трети пореден успех след 7:3 срещу SG Експресбанк. “Бирите” влязоха бурно в мача и още до 11-ата минута водеха с 3:0 след попадения на Добромир Димитров (2’) и Ивайло Жеков (11’), както и автогол на Ивайло Лазаров (6’). “Банкерите” се върнаха в срещата с голове на Веселин Василев (12’) и Георги Вълев (15’), но Д. Димитров се разписа отново, правейки 4:2 малко преди края на първото полувреме.

През втората част Carlsberg наложи волята си, като Николай Димитров вкара на два пъти (28’ и 34’), а съфамилникът му Димитър се разписа в 29-ата минута. Любомир Белчев от SG оформи крайното 7:3 в заключителните секунди.

”Бирите”, които са шампиони от второто издание на Бизнес лигата, са едноличен лидер в подреждането с пълен актив от 9 точки. Експресбанк е на последната 10-а позиция с нула.

Източник: hsm-bg.eu