СОД DSC С ПЪРВИ УСПЕХ В НОВОТО ИЗДАНИЕ НА BUSINESS LEAGUE

Късна драма в сблъсъка с ВиК

Шампионът от третия сезон в Business League СОД DSC записа първа победа в новата кампания, надделявайки драматично с 5:4 над ВиК-Варна. Още до 9-ата минута с два гола на Драгомир Младенов (3’, 9’) състезателите на ВиК водеха с 2:0, но пълният обрат бе факт буквално в края на първата част и DSC вече водеха с 3:2. Точни бяха Галин Димитров (13’), Никола Петров (17’) и Ивайло Денев (24’). Второто полувреме започна с ново попадение на Младенов, с което той оформи и хеттрика си (27’). Димитров също се разписа отново, извеждайки СОД напред в 39-ата минута, но равенството скоро бе факт с гол на Ивайло Иванов (41’). Победният гол за “охранителите” реализира капитанът и лидер Делян Колчев, който бе точен в 43-ата минута за крайното 5:4.

СОД DSC е вече с три пункта в актива си и се изкачва на пета позиция в класирането. ВиК са без точка и са на предпоследното 9-о място.

Източник: hsm-bg.eu