В ЛУД МАЧ ИМОТЕКА СЕ ИЗМЪКНА СРЕЩУ ВИК-ВАРНА

Невероятните 9 гола си отбелязаха двата тима

В двубой от 2-ия кръг на Business League отборите на Имотека и ВиК-Варна направиха невероятно шоу в мач, завършил драматично 5:4 в полза на “брокерите”. Още в първата минута те откриха с попадение на Станислав Йорданов, но в 13-ата ВиК изравниха с гол на Драгомир Младенов. В началото на второто полувреме “жълтите” вкараха два бързи гола чрез Георги Илиев (28’) и Янимир Янков (29’), а в 41-ата минута отново Янков се разписа за 4:1. Оттук нататък започнаха лудите минути на терена на Гранд Хотел Варна - Йонко Пенев намали за 2:4 в 42-ата, а веднага след това неговият съотборник Доброслав Димитров бе изгонен с директен червен картон заради спиране на откъснал се сам срещу вратаря противник.

Макар и с човек по-малко, ВиК съумя да изравни резултата, като Пенев оформи своя хеттрик с голове в 46-ата и 48-ата минути. Имотека се вдигна на щурм и вкара победния гол в последната минута, когато след разбъркване в наказателното поле Добрин Николов донесе трите точки за “брокерите”. Краят на срещата бе още по-драматичен, като “синьо-белите” тръгнаха напред и секунда преди края удариха десния страничен стълб на вратата на Хараламбиев, след което бе даден и последният съдийски сигнал

Имотека е 3-и във временното класиране с актив от 4 точки, докато ВиК-Варна е на 6-о място без точка.

Източник: hsm-bg.eu