ВРАТАР БЕ ГЕРОЯТ ЗА АГРОПОЛИХИМ СРЕЩУ SG ЕКСПРЕСБАНК

Йордан Жечев отказа съперника

В среща от 2-ия кръг на четвъртото издание на Business League тимът на Агрополихим надигра с 3:1 състава на SG Експресбанк. В основен “виновник” за победата със своите намеси се превърна стражът Йордан Жечев, който с невероятните си спасявания спря съперника. “Химиците” водеха след първата част с 1:0 с попадение на Светослав Калудов в 16-ата минута, а през второто полувреме авансът бе удвоен с гол на Дамян Сарийски в 32-ата. Малко след това Любомир Спасов намали за “банкерите”, които се втурнаха в търсене на изравняване, но бяха попарени 2 минути преди края с точен изстрел на Калудов за крайното 3:1.

Това е втори успех за Агрополихим в надпреварата, с което те заемат 2-а позиция във временното класиране с актив от 6 точки. SG записаха своя първи мач и с нула точки са на 9-а позиция.

Източник: hsm-bg.eu