ЦСКА Е ГОЛЕМИЯТ ШАМПИОН В КУПАТА НА МФЛ!

“Армейците“ не оставиха шансове на Макао във финала

ЦСКА Varna FIRM спечели по категоричен начин турнира за Купата на МФЛ във формат Футбол 8, надигравайки на финала с 4:0 тима на Макао. „Армейците“ доминираха през целия двубой и завършват и този турнир без загубен мач. Мартин Великов се разписа на два пъти за победителите (19‘ и 28‘), а другите два гола бяха дело на Петър Иванов (41‘) и Ивелин Костадинов (45‘). „Зелено-белите“ бяха далеч от равностоен съперник за ЦСКА, като отправиха едва два удара към вратата на Иван Иванов.

След края на двубоя бе връчването и на купата за шампионите, която връчи лично мениджърът на Хаджиев Спорт Мениджмънт г-н Николай Хаджиев. Тепърва предстоят емоциите в МФЛ, като се очаква организацията на нови турнири непосредствено след завръщането на българската делегация в международния турнир Continental Football League.

Източник: hsm-bg.eu