ЦСКА е финалист за Купата на МФЛ!

Седем гола за “армейците” за място на финала

ЦСКА Varna FIRM е вторият финалист в турнира за Купата на МФЛ след успех над Пекарни Чочосъс 7:3. Още до 11-ата минута “армейците” водеха с 3:0 с голове на Иван Жеков и Драгостин Баев, както и автогол на Атанас Алексиев, възползвайки се от неразбории в отбраната на съперника. “Пекарите” обаче се върнаха в мача, като първо Деян Лозанов реализира от дузпа в 18-ата, а малко преди края на полувремето Билюр Мустафов намали на 3:2. Чочо стартира втората част с желание за изравняване, но бяха попарени от две бързи попадения на Петко Петков и Станислав Джамбазов. Срещата се доиграваше, но остана време за още голове - Стоян Андонов и Юлиан Димитров от ЦСКА вкараха за 7:2, а Вилиян Илиев оформи крайния резултат минута преди края.

ЦСКА Varna FIRM излиза в битка за трофея срещу Макао в сряда от 20:30, като двата тима вече се срещнаха в група Б, където “армейците” надделяха с 5:3. Пекарни Чочо пък ще срещне Албион в двубой за 3-4 място с желание за реванш от по-ранния сблъсък в група А, където загубиха злощастно с 2:3.

Източник: hsm-bg.eu