Пекарни Чочо в топ 4 след разгром над Абсолют

”Черно-жълтите” пък отпадат без точка

Пекарни Чочо разби със 7:0 тима на Абсолют и се класира за ? финалите в турнира за Купата на МФЛ. В срещата от група А на терена имаше само един отбор, а резултатът бе открит в 11-ата минута от Билюр Мустафов. Малко след това “черно-жълтите” можеха да изравнят, когато Антон Балев бе съборен от вратаря Хараламбиев на границата на наказателното поле, но свободният удар бе пратен в гредата. Втората част започна бурно с гол на Кольо Илиев в 32-ата за 2:0, преди стражът Тодор Тодоров да си отбележи злощастен автогол за 3:0. Мачът се доиграваше, а футболистите на Чочо се разписаха още 4 пъти, като Кольо Илиев добави второ попадение в актива си, а Вилиян Илиев, Никола Иванов и Никола Николов вкараха по 1, оформяйки крайното 7:0.

Разгромният успех изпрати Пекарни Чочо на втората позиция в крайното класиране на група А с актив от 6 точки. Абсолют пък остава последен с нула. Другият двубой не се игра, като лидерът Албион взе служебни три точки срещу Pulse и оглави крайното класиране с 9 пункта, също продължавайки напред.

В последния ден на април от 20:30 на спортен комплекс “Локомотив” Албион излиза в сблъсък за място на големия финал с добре познат съперник в лицето на втория от група Б Макао. С начален час 21:30 пък е другата полуфинална среща, противопоставяща Пекарни Чочо с победителя от другата група ЦСКА Varna FIRM.

Източник: hsm-bg.eu