CARLSBERG ОТМЪСТИ НА СОД DSC В СТАРТА НА BUSINESS LEAGUE IV

Цели девет гола си отбелязaха добре познатите съперници

В дербито от I кръг на четвъртото издание на Business League отборът на Carlsberg се наложи с 5:4 над СОД DSC. Сблъсъкът бе повторение на финала от третия сезон, където DSC се наложиха с абсолютно същия резултат над противника.

Срещата започна с бърз гол, като Радостин Неделчев откри за шампиона още в 3-ата минута. Carlsberg изравни в 18-ата чрез Станислав Маринов, но Делян Колчев бързо върна преднината за DSC. Втората част започна с два бързи гола, като в рамките на 28-ата минута Добромир Димитров от Carlsberg и Неделчев от СОД отново размениха по едно попадение, правейки резултата 3:2 за DSC. Последваха обаче три безответни гола за “бирите” с автори трима Димитрови - Димитър, Николай и Добромир, осъществявайки обрат за 5:3. Крайният резултат бе оформен от Никола Петров в 40-ата минута, като усилията на съотборниците му не стигнаха за точка.

Източник: hsm-bg.eu