TIFA изненада Саут Център в истинско дерби на "Бизнес Лига Пловдив"

Отбора на TIFA поднесе изненадата на кръга. Все по - добрия отбор на Саут Център, който победи Юнайтед Пловдив и Малкото Пони в предните кръгове, претърпя катастрофа в пътя си към челната тройка. Открит двубой, пример за всеки отбор, с феърплей и достойнство предложиха и двата тима в дербито на кръга. В първите минути TIFA  поведе с два гола, но Венци Нашев от Саут Център върна интригата за 2:1 минута преди края на първото полувреме. След подновяване на играта през второто полувреме се видя активизация от отбора на TIFA. Интригата за победа на  Саут Център се указа немислима с още 4 гола добавени в мрежата на Саут Център. В края на мача отново голмайстора Нашев вкара втория си гол в срещата и оформи крайния резултат 6:2 в полза на TIFA. Така приключи двубоя между двата тима, които с пример  дадоха заявка за спечелването на приза Феърплей .