СЕБН СПЕЧЕЛИ ТУРНИРА ПО СЛУЧАЙ 3 МАРТ

СЕБН ШАМПИОНИ

СЕБН триумфира на турнира по мини футбол, организиран от БАМФ Враца по случай Националния празник на България – 3-ти март. Надпреварата премина под патронажа на народния представител от ВМРО Красимир Богданов. Общо 45 формации от Северозапада се включиха в атрактивното състезание. След изиграните баражи до груповата фаза достигнаха 24 отбора.

На финала СЕБН сломи Кафето с 2:0 след 2 попадения на Момчил Николов, станал стрелец №1 на турнира. Голаджията най-вероятно ще бъде ухажван настоятелно от отбори в Монтанско и Врачанско преди старта на областните първенства. Вратарят на фирмения тим Апостол Апостолов пък бе определен за най-добър страж. Капитанът на първенците Кирил Иванов получи купата от Красимир Богданов.

„Патриотизмът в днешно време се доказва не само с оръжие в ръка, но и с такива футболни битки, даващи пример на подрастващите”, заяви депутатът, като обеща турнирът да стане ежегоден.Пламен Атанасов от АТАЛАНТА  Своге получи наградата за феърплей.

Георги Влайчовски от Кафето заслужи приза за най-добър играч, а неговият съотборник Ивайло Желязков стана защитник №1. Признанието за най-техничен футболист получи Цветан Тодоров-Бразилеца от Хаос. Най-атрактивен състезател е стражът на Аталанта – Цецо, като свогенският тим грабна наградата „Любимци на публиката”.

В спора за 3 място врачанският Хаос надви Изтока /Ботевград/ с 4:3 /дузпи/.

Организаторите осигуриха куп награди за призьорите. Всички участници получиха грамоти и значки с националните символи. Освен това, отборите класирали се в призовата тройка, взеха купи, а футболистите им по един национален флаг. Голямата награда за победителя е участие в Лига България.

Реферите Ивайло Данчев и Петко Петков си свършиха перфектно работата във футболния маратон.