ОКОЛЧИЦА СПЕЧЕЛИ "БГ ОЙЛ КЪП'2018

ВАНГЕЛ ВАНГЕЛОВ НАЙ -ПОСЛЕ ПОКОРИ ВРАЦА НА МИНИ ФУТБОЛ

ОКОЛЧИЦА ВРАЦА ПОБЕДИХА НА ФИНАЛА НАШЕНЦИ ЗАСЛУЖЕНО И СПЕЧЕЛИХА ЗИМНАТА СУПЕР КУПА НА БАМФ-ВРАЦА.МОМЧЕТАТА НА ВАНГЕЛ ВАНГЕЛОВ БЯХА ТОТАЛЕН ДОМИНАНТ В ВСИЧКИ МАЧОВЕ ОТ ТУРНИРА ,ЕДИНСТВЕНО КРИСТА ЛОМ БЯХА РАВНОСТОЙНИ НА ОКОЛЧИЦА НА 1/4 ФИНАЛА .ИВАН ИВАНОВ БЛЕСНА КАКТО ВИНАГИ И СТАНА НАЙ-ДОБРИЯ ИГРАЧ В ТУРНИРА .ТУК Е МЯСТОТО ДА ПОЗДРАВИМ ВРАТАРЯ НА ОКЛЧИЦА НИКИ ИЛИЕВ КОЙТО ЗАСЛУЖИ ПРИЗА ЗА НАЙ-ДОБРИЯ СТРАЖ НА "БГ ОЙЛ КЪП".НАШЕНЦИ СА ВТОРИ А АТЛЕТИК СПЕЧЕЛИХА КУПАТА ЗА 3-ТО МЯСТО ВЕТВЪРТИ ОСТАНАХА ФАНТАСТИКО.ГОЛМАЙСТОР Е СТОЯН СТОЯНОВ С 9 ГОЛА А АНТОНИО АНАТОЛИЕВ ОТ АТЛЕТИК 1996 Е НАЙ-ТЕХНИЧЕН ИГРАЧ.ЗА НАЙ-АТРАКТИВЕН БЕ ИЗБРАН ПЛАМЕН ПЪРВАНОВ ОТ НАШЕНЦИ.А ФЕЪРПЛЕЯ ТОЗИ ПЪТ ОТИДЕ ВЪВ ВАЛЕНТИН ЛИЛОВ И ФАНТАСТИКО КОИТО ПОЛУЧИХА КАТО НАГРАДА ЗА ТОВА УЧАСТИЕ В МЕЖДУНАРОДЕН ТУРНИР В СЪРБИЯ.АТЛЕТИК 1996 БЯХА НАГРАДЕНИ ОТ ПРЕЗИДЕНТА НА БАМФ-СВОГЕ С УЧАСТИЕ В ТУРНИР В СВОГЕ И ОБЕЗПЕЧАВАНЕ НА РАЗХОДИТЕ .НАКРАЯ ДА СПОМЕНЕМ И МНОГО ДОБРОТО СЪДИЙСТВО НА ПЕТКО ПЕТКОВ И ИВАЙЛО ДАНЧЕВ КОИТО СЪЩО БЯХА НАГРАДЕНИ.ДА НЕ ЗАБРАВИМ И ХРИСТО ХРИСТОВ ОТ АТЛЕТИК КОЙТО ПОЛУЧИ НАГРАДА ЗА ЦЯЛОСТЕН ФЕЪРПЛЕЙ.ПРЕЗИДЕНТА НА БАМФ-ВРАЦА АЛЕКСАНДЪР ВЛАДИМИРОВ БЛАГОДАРИ НА ВСИЧКИ ОТБОРИ ,ИГРАЧИ,ФЕНОВЕ И ПЕРСОНАЛА НА ЗАЛАТА НА ПМГ .ПОЛУЧИ СЕ СТРАХОТЕН ТУРНИР КОЙТО СКОРО НЯМА ДА БЪДЕ ЗАБРАВЕН ,НАЙ-ВЕЧЕ С ТОВА ЧЕ НАПЪЛНИ ЗАЛАТА ДО КРАЙ И ДАДЕ ОСНОВА НА ФЕЪРПЛЕЙ И УВАЖЕНИЕ НА ОТБОРИТЕ КОЕТО В ПРЕДИШНИ ИЗДАНИЯ НЯМАШЕ.