ДИОМЕТРАН РАЗБИ ПАВЕТАТА В С.И.Л.А. КЪП

Страхотен Деян Луков с четири гола

Страхотните 19 попадения си отбелязаха тимовете на ДИОМЕТРАН и Паветата в последната среща от V кръг на Зимна лига “С.И.Л.А. КЪП”. Победата бе за ДИОМЕТРАН, които надделяха с 13:6 над своя съперник, а над всички бяха Деян Луков със своите четири гола (11’, 15’, 42’ и 42’) и съотборникът му Петър Пенковски (35’, 38’, 49’). Даниел Кръстев добави две попадения (25’ и 37’), а по едно добавиха Джейлан Мурад (49’), Атанас Пенелов (50’), Георги Атанасов (34’) и Християн Кехайов (15’). Отборът на Паветата също имаше много шансове пред вратата на противника си, но усилията им стигнаха само за шест гола, които се оказаха крайно недостатъчни. Техни автори бяха Станимир Орловски - записал хеттрик (11’, 23’, 47’) и Стойко Андреев с два (27’ и 29’), а шестият бе автогол на Джейлан Мурад в 23-тата минута.

Така с тази среща се закри и V кръг на Зимна лига “С.И.Л.А. КЪП”. Водач в подреждането към момента е FC Siza Sport с актив от 12 точки, следван от FC Lauta Hools също с 12 пункта. Челната четворка допълват КАМИОНИТЕ с девет точки на третата позиция и БОЦА Е РЕЛИГИЯ на четвърто място със седем.

Източник: hsm-bg.eu