Хеттрик на Божидар Димов изстреля Godzila към успех в Misho Sport Cup

Общо 9 гола видяха зрителите

В другата среща от група Д на Misho Sport Cup в рамките на деня се срещнаха тимовете на Godzila и Дебелият Балет. “Балетът” излязоха първи напред в резултата след гол на Кристиан Динев в деветата минута. Godzila отвърнаха в 10-тата с попадение на Божидар Димов, а в 14-тата вече бяха напред в резултата след втори гол на Димов. Още в същата минута отговорът на Дебелият Балет бе факт, а второто си попадение записа и Динев за 2:2. Godzila отново излязоха напред, като Божидар Димов оформи хеттрика си (20’). Последва тотална доминация за “пицарите”, които нанизаха още три поредни гола - дело на Илиян Иванов (34’), Костадин Димитров (35’) и Пламен Жеков (38’). Крайното 6:3 в полза на Godzila оформи Светлин Харалампиев от Дебелият Балет в 40-тата минута.

Източник: hsm-bg.eu