Любимец 13 не остави шансове на Патриот

Седем безответни гола за победителите

Вторият двубой в програмата на Seria A за понеделник (08.01.) предложи среща между устремилия се към еднолично лидерство в класирането Любимец 13-Варна и коравия тим на Патриот. “Любимците” откриха първи след точен изстрел на Мануел Тахмисиян в петата минута. Последва затишие откъм голове в срещата, преди Диян Йорданов в 30-тата минута да удвои. Любимец 13 направиха 3:0 още в следващата минута чрез Николай Байчев (31’). Това не беше всичко и след попадения на Даниел Михов (39’) и Галин Милков (40’) резултатът стана 5:0. Шести гол последва почти веднага с автор Борислав Рангочев (41’). Отново Рангочев се разписа след точен удар в 45-тата минута за крайното 7:0 в полза на Любимец 13. “Патриотите” имаха тотална липса на късмет пред гола и не можаха да се противопоставят на определено по-класния съперник в срещата.

Източник: hsm-bg.eu