ЗИМНА ЛИГА "С.И.Л.А. КЪП" 2018 стартира на 3 януари

Вчера бе изтеглен жребият за стартиращият в началото на 2018г.  турнир ЗИМНА ЛИГА "С.И.Л.А. КЪП" 2018. Надпреварата ще се проведе на две фази - групова и елиминационна, като влизането в елиминационната фаза ще бъде пряко свързано с класирането в групата. Към момента 9 отбора заявиха желание за участие и жребият определи следния първи кръг:

1 КРЪГ

Начален час Терен Мач Резултат
03-01-2018 19:00 Комплекс С.И.?Л.А. Криско - FC Siza Sport -
03-01-2018 20:00 Комплекс С.И.?Л.А. Паветата - VIP Dent -
04-01-2018 19:00 Комплекс С.И.?Л.А. FC Lauta Hools - Балканска Гозба -
04-01-2018 20:00 Комплекс С.И.?Л.А. АФК ДИОМЕТРАН - ЕЛМА ТАКСИ -

Отборът на КАМИОНИТЕ ще пропусне първия кръг, освен ако до тогава не заяви желание десети отбор, който да се включи в състезанието. Ако това стане, новият отбор ще стартира своето участие именно срещу този съперник.

В ГРУПОВАТА ФАЗА съперниците ще играят 9 кръга, на принципа всеки срещу всеки. Елиминациите са по схемата по-горе, като ще се проведат в един мач, при равенство се изпълняват по 5 дузпи, до определяне на победител. Състезанието стартира на 3 януари в 19:00ч с двубоя "Криско" - FC "Siza Sport" и приключва на националния празник на Бъклгария - 3 март от 15:00ч., когато ще се изиграе финалната среща. Всички мачове ще се изиграят на игрището на КОМПЛЕКС С.И.Л.А.

Според регламента, ще се играе 2 полувремена по 25 минути, с до 5 минути пауза между тях. Играе се с топка размер 4. Отборите са съставени от 4 полеви + вратар и неограничен брой смени, извършани по всяко време (хокеен тип смени). Правилата на играта са стандартните за Градска Футболна Лига.