Победи за челната петица в АНЛ Габрово

Статуквото на върха се запазва и след 14 кръг

Дори изненадващият, среднощен сняг, не попречи на водещите отбори в Неделната Лига на Габрово, да постигнат победи в предпоследният, 14 кръг от есенният полусезон. Теренът беше почистен своевременно и това даде възможност на всички да наблюдават отново хубав и интересен минифутбол.

Лидерът ВАС Етъра се наложи над тима на New Boys, в сравнително равностоен мач, с 4:1. Два гола за успеха отбеляза Васил Нанков.

Вторият в класирането, Копакабана бе убедителен в срещата си със Street football, печелейки с 10:0. Пет гола вкара Милен Панчев, а четири добави Ивайло Райнов.

Шампионите от ФК Стеф Фреш също бяха убедителни, надигравайки Приятели, с 6:0. По два гола за категоричният успех вкараха Детелин Станчев и Ивайло Илиев.

Четвъртият във временното класиране, ФК "Габрово - Палаузово" също спечели, с 5:2 срещу Идеал Стандарт Видима. Хеттрик за успеха отбеляза Бисер Стефанов.

Петият в таблицата, ФК "Старо Село" 777 изигра два мача през седмицата. В Четвъртък загуби от FC "Eagles", с 2:5, след два гола на Андриан Христов за победителите. В Неделя поправи своята грешка и надделя над Веспа, с 6:2. Отличен мач изигра Радослав Гутев, нанизвайки четири гола.

FC "Eagles" продължи успешната си серия и в Неделя, разгромявайки Вихър Яворец, с 16:1. По четири гола отбелязаха Александър Ширтев, Станислав Цанков и Андриан Христов, а хеттрик добави Даниел Христов.

Следващата Неделя, 17 Декември е последният, 15- ти есенен кръг от АНЛ Габрово. Началото е в 12.00 ч.