Нов обрат, след три гола пасив, за ФК "Габрово - Палаузово"

ВАС Етъра отново начело

Нов обрат, след като губеше с три гола, постигна тима на ФК "Габрово - Палаузово". След паметният мач срещу Дунав Завинаги в Лига България, палаузовци отново показаха нагледно, че изключително трудно започват своите мачове. В срещата с New Boys, Йоан Василев, Дейвид Арнаудов и Янко Зарков дадоха аванс на черно - белите, но с голове на Павел Велчев, Бисер Стефанов и Маргарит Георгиев, палаузовци изравниха. И когато мачът отиваше към подялба на точките, в последните секунди Христо Устапанов вкара четвърти гол и даде победата на своите.

Шампионите от ФК Стеф Фреш бяха убидетелни в мача си от 12 кръг, надделявайки над Вихър Яворец, с 13:2. Седем гола вкара Иван Лесев, а по два добавиха Детелин Станчев, Калоян Илиев и Димитър Христов.

ВАС Етъра се завърна на първото място в класирането, също с убедителна победа, 7:2 над Рио. По два пъти се разписаха Христо Минчев, Александър Маринов и Васил Нанков.

Веспа се завърна на победният път, налагайки се над Идеал Стандарт Видима, с 4:2. Точни за победителите бяха Ангел Толмазов, Павел Лолев, Здравко Христов и Илиян Тосунов.

ФК "Ястребите" отново достигна до трудна победа, този път над Приятели, с 3:2. Нови два гола отбеляза Калоян Димитров, а победното попадение бе истински шедьовър на Ганчо Коларов.

През тази седмица предстои да се изиграят два отложени мача. В Четвъртък се срещат ФК Старо Село 777 - Идеал Стандарт Видима и Копакабана - ФК Габрово Палаузово. Идната Неделя предстои и поредният, 13 кръг от АНЛ Габрово.