Армада Пловдив записа поредна победа в "Бизнес Лига Пловдив"

Армада Пловдив излезе , като фаворит в двубоя с ТИФА в 4-ти кръг на "Бизнес Лига Пловдив". Със комбинативна игра и физическа дисциплина Армада Пловдив записа три точки  в двубоя с ТИФА, които бяха доста ценни за място във временната челната позиция на шампионата. Мача бе на пълни обороти, но си личеше по-голямата концентрация в отбора на Армада. От щаба на ТИФА се видяха много играчи, които записаха  по равни минути участие в дербито между двата клуба и това бе причината за слабо напасване на играчите по между си .С индивидуална игра и лоша  физическа подготовка  някой  бяха доста затруднени в изнасянето на топката в половината на Армада. Въпреки това в последните минути при резултат 2:0 ,Тенков и компания заиграха на пълна пара. Това допринесе и за отбелязване на попадение във вратата на Армада  регистрирано от Венцислав Иванов за 2:1. Въпреки гола и щурма в последните минути, отбора на ТИФА не успя да измъкне точка от опонента си. Така с краен резултат 2:1 Армада Пловдив записаха поредна победа и са с 9т. в 3 срещи в 4-ти кръг. Отбора на ТИФА има 3т. в актива си и заемат 3-то място във временното класиране на "Бизнес Лига Пловдив".