Нов рекорд по резултатност в АНЛ Габрово

Бисер Стефанов с впечатляващите 28 гола в един мач

Нов рекорд по резултатност бе поставен тази Неделя, в мач от АНЛ Габрово. Тотално обезвереният отбор на Kamenitza, отнесе тридесет и пет гола от тима на ФК Габрово - Палаузово, но все пак отбеляза и почетно попадение, в края на мача. Бисер Стефанов материализира усилията на съотборниците си, отбелязвайки двадесет и осем гола и поведе сериозно в голмайсторската листа на лигата.

ВАС Етъра остава начело в класирането и след този кръг, след като победи тима на Приятели, с 6:1. Два гола за победителите вкара Васил Нанков, а Тихомир Петков отказа нападателите на Приятели, с решаващи намеси на вратата.

Рио постигна първа победа за сезона, надделявайки над Вихър Яворец, с 6:4. Над всички бе Мариян Йорданов, показал висока класа, с четири точни попадения.

Веспа записа втора изразителна победа, този път над Street football, с 16:1. Осем гола вкара, голмайсторът на отбора, Павел Пайнаров, а пет добави Павел Лолев.

След подвига си за Лига България в Плевен, New Boys издържа едно полувреме срещу ФК Старо Село 777, повеждайки с 2:1. През второто, силите им свършиха и се стигна до загуба, с 2:6.

Копакабана обаче ротира състава си от предният ден и нямаше проблеми с FC Eagles, побеждавайки го със 7:2. Два от головете вкара Петко Моровяков.

В отложена среща, играна през седмицата, ФК Стеф - Фреш победи Рио, с 6:1. Четири гола отбеляза Иван Лесев, а два добави преквалифицираният от вратар в нападател, Стефан Кожухаров.

През тази седмица, в Четвъртък е дербито мажду ФК Стеф - Фреш и Копакабана, отложено от три седмици. В Неделя шампионите ни посрещат Мечките Русе в мач от Шампионска Лига, който ще се играе заедно с осмият кръг от АНЛ Габрово.