Трети габровски отбор напред в Лига България

ФК Габрово - Палаузово преодоля предварителната си група

И третият габровски тим, участващ в Лига България, премина ситото на предварителните групи и вече очаква своят съперник за елиминациите. ФК Габрово - Палаузово се изправи срещу Арте Плевен и ТМ Технолоджи от Русе, на "Спортинг Арена" в Троян. В първата среща, нашите момчета загубиха изключително нещастно от плевенчани, с 2:3. След нулево първо полувреме, съперника прояви изключителна липса на феърплей, при връщане на топката, като поведе в резултата. Малко след това и удвои. Габровци не се предадоха и Пенко Стефанов върна един гол, но плевенчани отново вкараха. Десет минути преди края, Маргарит Георгиев отново намали, но за съжаление палаузовци неуспяха да стигнат до равенството. Във втората си среща, ФК Габрово - Палаузово трябваше да срещне ТМ Технолоджи, но чакаше напразно. Русенци така и не се явиха и по този начин, Арте Плевен и ФК Габрово Палаузово продължават напред, очаквайки вече съперниците си за елиминациите.

Тази Събота, предстои и последните два габровски отбора, в Лига България, да изиграят своите срещи. Копакабана и New Boys се изправят срещу своите противници от Троян и Русе, на терена в Плевен. Пожелаваме успех и на тях, с надеждата и вярата, че всички отбори от Габрово ще продължат напред, доказвайки силата на габровският минифутбол.