Първа победа за дебютанта Вихър Яворец

ФК Старо Село 777 е начело в класирането

Първа победа в АНЛ Габрово, записа пълният дебютант, Вихър Яворец. След три поражения и хубава игра, момчетата от Яворец най - накрая изпитаха и вкуса на победата. В мача си с тима на Kamenitza, те изоставаха с два гола, но поведени от нападателя си Милен Янков, записал хеттрик в мача, победиха с 8:4. Също хеттрик отбеляза и Ивелин Станев, а два гола добави Якуб Чакъров.

ФК Старо Село 777 поведе в класирането, след две победи през седмицата. В Четвъртък, в изтеглена среща, тимът се наложи над Рио, с 10:1. Четири гола вкара Радослав Гутев, а по два добавиха Иван Георгив и Цветан Енчев. В Неделя, след четири гола и страхотна игра на Иван Георгиев, бе победен и тима на Street football, със 7:2.

В една от най - емоционалните срещи, Ястребите водиха почти до края на New Boys, след гол на Нено Караджов. С две късни попадения на Дейвид Арнаудов и Калоян Гочев, селекцията на Митко Аранудов спечели трите точки.

В мач, преминал при много равностойна игра, Копакабана надделя над Идеал Стандарт Видима, с 4:2. Веско Панчев отбеляза два гола, а Ивайло Райнов и Петко Моровяков, с голове в последните минути, подпечатаха трите точки за отбора си.

В последната среща за деня, ФК Габрово - Палаузово и Веспа, поделиха точките, след равенство, 4:4. Бисер Стефанов бе над всички за палаузовци, след като отбеляза два гола, но Павел Пайнаров от Веспа, също се отличи, с два красиви гола за тима си.

В Четвъртък, от 21.00 ч ще се изиграе отложеното дерби, между отборите на ВАС Етъра и ФК Стеф - Фреш. А в Неделя предстои, поредният, пети кръг от АНЛ Габрово.