DXC Technology обърна Ел Галактикос в шоу на Александър Живков (ВИДЕО)

Отборът на DXC Technology постигна пълен обрат до 2:1 срещу силния тим на Ел Галактикос в мач от Шампионската лига на БАМФ

Домакините от София срещнаха сериозен отпор от старозагорския тим на първи терен Accedia Stadium на Bauhaus Arena. В интерес на истината по време на двубоя на цели 3 случая гредите помагаха на столичани да опазят вратата си суха.

В двубоя пък имаше цели 35 изстрела - 21 за DXC и 14 за гостите. През първата част голове не видяхме, но след почивката двата тима се отпушиха.

В 31-ата минута техничен изстрел на звездата Жельо Желев откри резултата, но само 120 секунди по-късно таранът Александър Живков изравни резултата с поредния си гол с екипа на любимия тим.

Отново той донесе и успеха на отбора си с попадение в 45-ата минута след шут буквално от половин метър. Трябва да отбележим, че нямаше нито един картон в дербито, макар и двата тима да стъпиха здраво на терена.