ЛЕТЯЩ СТАРТ ЗА ШАМПИОНА НА ВРАЦА В ШАМПИОНСКА ЛИГА 2017-2018

НАШЕНЦИ -ПЧЕЛНА МАЙКА ПОПАРИ НОСИТЕЛЯ НА СУПЕР КУПАТА НА БЪЛГАРИЯ ЛЕВ ИНС СОФИЯ

ШАМПИОНА НА БАМФ-ВРАЦА ЗА 2017 НАШЕНЦИ-ПЧЕЛНА МАЙКА ,НАПРАВИ СТРАХОТЕН ДЕБЮТ В НАЙ-СИЛНИЯ ТУРНИР ПО МИНИ ФУТБОЛ В БЪЛГАРИЯ.1КРЪГ НА ШАМПИОНСКА ЛИГА НА БАМФ В ГРУПА "Б2" БЕШЕ МНОГО ВЪЛНУВАЩ ,С МНОГО ОБРАТИ И ИЗНЕНАДИ.ОЩЕ НА СТАРТА НА ТУРНИРА ЗА ЦЯЛАТА СТРАНА ШАМПИОНА НА ЛИГА БГ И НОСИТЕЛ НА СУПЕР КУПАТА ЗА 2017 ОТБОР НА ЛЕВ ИНС. СЕ ИЗПРАВИ НА ОТКРИВАНЕТО КАТО ДОМАКИН В СОФИЯ НА БАУХАОС АРЕНА

В ПЪРВИ МАЧ СРЕЩУ АБСОЛЮТНИЯ ДЕБЮТАНТ В ТУРНИРИТЕ НА БАМФ ВЕКОВНА ДРУЖИНА ОТ КОЗЛОДУЙ.ФАВОРИТИТЕ ДОКАЗАХА ЧЕ СА ИСТИНСКИ ШАМПИОНИ И ПОБЕДИХА МНОГО УБЕДИТЕЛНО  10:0 ФЕНОВЕТЕ НА ЛЕВСКИ ОТ КОЗЛОДУЙ.ГОЛМАЙСТОРА НА ШАМПИОНСКА ЛИГА НА ЕВРОПА ДИМИТЪР АЛЕКСАНДРОВ МЕСИ И КАПИТАНА ВИОЛИН ГРИГОРОВ ОТБЕЛЯЗАХА ПО ЧЕТИРИ ГОЛА ВЪВ ВРАТАТА НА ВЕКОВНА ДРУЖИНА И СЕ ОТЧЕТОХА С ПО ОЩЕ ТОЛКОВА АСИСТЕНЦИИ.

ВТОРИЯ МАЧ ОТ ПРОГРАМАТА ПРОТИВОПОСТАВИ ЕДИН СРЕЩУ ДРУГ НАШЕНЦИ И ВЕКОВНА ДРУЖИНА ,ДЕРБИ ОТ ОБЛАСТ ВРАЦА.ДРУЖИНАТА ОТ КОЗЛОДУЙ ПОДХОДИ МНОГО СЕРИОЗНО ЗА ВТОРИЯ СИ МАЧ И ЗАТРОДНИ МАКСИМАЛНО ВРАЧАНИ ,МАЧА ЗАВЪРШИ 4:2 ЗА НАШЕНЦИ НО ДВУБОЯ БЕШЕ НАПЪЛНО РАВНОСТОЕН.   САМО КЪСМЕТА И ДОБРИТЕ ИЗЯВИ НА ВЕСКО ИЛИЕВ НА ВРАТАТА НА ПЧЕЛАРИТЕ ИЗКОВАХА ПЪРВАТА ПОБЕДА ЗА МОМЧЕТАТА НА ТОДОР КРЪСТЕВ.МАЧА БЕШЕ ПРЕКЪСНАТ ЗА 1 ЧАС ЗАРАДИ СПИРАНЕ НА ЕЛЕКТРОПОДАВАНЕТО И ПРЕКЪСВАНЕ НА ОСВЕТЛЕНИЕТО ПРИ РЕЗУЛТАТ 1:1 .ПРИ ПОДНОВЯВАНЕТО НАШЕНЦИ ИЗЛЯЗОВА ПРЕДЕЛНО МОТИВИРАНИ ЗА ПЪРВА ПОБЕДА В ТУРНИРА.ГОЛОВЕТЕ ОТБЕЛЯЗАХА ЛЮБЧО ПЕТРОВ,ВЛАДИМИР БЪЛОВ (СИСО) ,ЕМАНУЙЛ ДИМИТРОВ (ЧАРЛИ) И ДЕБЮ'ТИРАЩИЯ ЗА ВРАЧАНИ БРАЯН СТОЯНОВ.ДА ПОХВАЛИМ И ВЕКОВНА ДРУЖИНА НАЙ-ВЕЧЕ ВРАТАРЯ ВЕСЕЛИН ИГНАТОВ КОЙТО НАПРАВИ ПОНЕ ДУЗИНА СТРАХОТНИ СПАСЯВАНИЯ.КОЗЛОДУЙЧАНИ ПОКАЗАХА ВЪВ ВТОРИЯ СИ МАЧ ЧЕ МОГАТ ДА ОБЪРКАТ СМЕТКИТЕ НА ФАВОРИТИТЕ.

ТАКА СЕ СТИГНА ДО ТРЕТИЯ ДВУБОЙ ОТ 1 КРЪГ ЛЕВ ИНС СОФИЯ СРЕЩУ НАШЕНЦИ ВРАЦА.СОФИЯНЦИ ИЗЛЯЗОХА КАТО АБСОЛЮТЕН ФАВОРИТ ЗА ПОБЕДА ОЩЕ ПОВЕЧЕ СЛЕД РАЗГРОМА НАД ВЕКОВНА ДРУЖИНА.НО НЕ ТАКА МИСЛЕХА ШАМПИОНИТЕ НА ВРАЦА ,КОИТО ИЗИГРАХА МОЖЕ БИ ЕДИН ОТ НАЙ-ХУБАВИТЕ СИ МАЧОВЕ.ПРОДУКЦИЯТА КОЯТО ПОКАЗАХА НАШЕНЦИ ДАВА ОЧАКВАНИЯ ЗА ЕДНО МНОГО ДОБРО ПРЕДСТАВЯНЕ В ШАМПИОНСКА ЛИГА.ПОДКРЕПЯНИ ОТ ПРЕДСЕДАТЕЛЯ НА БАМФ ВРАЦА АЛЕКСАНДЪР ВЛАДИМИРОВ ПЧЕЛАРИТЕ РАЗБИХА АМБИИЦИТЕ НА ЛЕВ ИНС ЗА 100% АКТИВ ОТ ДОМАКИНСТВОТО В СОФИЯ.МАЧА НЕ ЗАПОЧНА ДОБРЕ ЗА ВРАЧАНИ КОИТО ДОПУСНАХА ГОЛ В 26 МИНУТА НО ТЕ ПОКАЗАХА ЖЕЛАНИЕ ЗА ПОБЕДА И 27 МИНУТА ИЗРАВНИХА РЕЗУЛТАТА. С ПОПАДЕНИЕТО НА ЛЮБО ПЕТРОВ И АСИСТЕЦИЯТА НА АЛЕКСАНДЪР МИКОВ НАШЕНЦИ ПОКАЗА ЗЪБИ НА ДОМАКИНИТЕ.ЛЕВ ИНС СЕ ОПИТА И НАПРАВИ ВСИЧКО ВЪЗНОЖНО ДА ПОБЕДИ НО НЕ ТАКА МИСЛЕШЕ СТРАЖА НА ГОСТИТЕ ВЕСКО ИЛИЕВ КОЙТО ОТРАЗИ ПОНЕ 10 ЧИСТИ ПОЛУЖЕНИЯ .НАШЕНЦИ ИГРАЕХА ПРЕДИМНО НА КОНТРААТАКИ И ТАКА В 38 МИНУТА БРАЯН СТОЯНОВ ЗАБИ ВТОРИЯ ГОЛ В МРЕЖАТА НА НАЦИОНАЛНИЯ ВРАТАР АЛЕКСАНДЪР АЛЕКСАДРОВ .ДО КРАЯ МНОГО НЕРВИ И НОВИ ПОЛУЖЕНИЯ ПРЕД ВРАТАТА НА НАШЕНЦИ.ДО КАТО НЕ ДОЙДЕ И 47 МИНУТА КОГАТО НИКОЛАЙ МЕТОДИЕВ ВКАРА И НАЙ-ХУБАВИЯ ГОЛ ОТ 1 КРЪГ ЗА ДА ДОНЕСЕ И ПОБЕДАТА НА ОТБОРА СИ .

СТРАХОТЕН УСПЕХ ЗА НАШЕНЦИ-ПЧЕЛНА МАЙКА И ОЧАКВАМЕ  2 КРЪГ КОИТО ЩЕ СЕ ИГРАЕ ВЪВ ВРАЦА.ШАМПИОНИТЕ НА БАМФ-ВРАЦА ПОКАЗАХА ОТБОРЕН ДУХ И СЕБЕРАЗДАВАНЕ ДО ПОСЛЕДНО ЗА ДА СЕ ПОЗДРАВЯТ С ДВЕ ПОБЕДИ ОЩЕ НА СТАРТА УСПЕХ НЕ ПОСТИГАН ДО СЕГА ОТ ДРУГ ОТБОР ОТ ВРАЦА.