Голове в първата и последната минута в двубоя между "Сао Паоло" и "Шипка"

Интригуващ и резултатен бе снощният мач между отборите на “Сао Паоло” и „Шипка” от Градска футболна лига Асеновград. Общо 13 гола бяха отбелязани в срещата. Домакин на двубоя, който се изигра на спортен комплекс „Арена”, бе тимът на „Сао Паоло”. Ето и подробностите от мача.

Отборът на „Шипка” определено успя да надиграе съперниците си от „Сао Паоло” в снощната среща. В първото полувреме и двата тима показаха бърза и стегната игра. Резултатът в мача бе открит секунди, след като се чу първият съдийски сигнал. Момчетата от „Шипка” се възползваха от ситуацията, в която „Сао Паоло” не бяха съсредоточени в играта и още в първата минута отбелязаха гол. Последваха още няколко точни попадения, в полза на „сините”. След това, главният рефер отсъди дузпа за „Сао Паоло”, заради извършено нарушение в наказателното поле на символичните домакини. С това, резултатът в мача стана 1:3, като до края на първото полувреме головете за „Шипка” станаха общо пет. Във втората част от мача се усещаше умора и футболистите и от двата отбора намалиха темпото. От открита игра „Сао Паоло” започна да залага на защита. Това, обаче, не бе най- добрият вариант за тях. Така, при почти всяка своя атака играчите на „Шипка” улучваха мрежата на съперниците си, докато не постигнаха преднина от осем гола. До края на мача „Сао Паоло” организира още няколко нападения, в които, обаче, им липсваше точност. И все пак, три минути преди да приключи двубоят, домакините успяха да отбележат втори гол. Непосредствено преди края на мача „Шипка” отвърна на удара, като оформиха крайният резултат на 2:11