новини от региона

Изтегли се жребия за ЕMF Шампионска Лига на Европа

Българските отбори знаят противниците си и се подготвят за летящ старт в EMF Шампионска лига

Групите с българско участие:

Група A

1. Aramis Mad Dogs Унгария 

2. Bonde Sem Freio Португалия

3. Brothers Словакия

4. Active Commerce Sofia България

Група С

1.Golden Boys Румъния

2.El Dorado Литва

3.Jako Sport Латвия 

4.DXC Technology Sofia България

Група D

1.KCM 2000 Plovdiv България

2.Ary & Roby Румъния

3.MNK Biljevec Хърватия

4.JT International Сърбия 

Група Е

1.Me-Szi Frucht KFT Унгария 

2.Araiot Hadera Израел 

3.WhoYaPlayin FC Ейре

4.Vadias Sofia България

Група N

1.DOK Sabac Сърбия 

2.Banco Casino Devils Словакия

3.Lev Ins Sofia България

4.MNK Drage Хърватия 

Група R

1.Ecos Босна и Херцеговина

2.Meteksan Турция 

3.Montenegro Panto INA Черна Гора

4.MFC Bulgari Sofia България

Група Q

1.Juventus Sibiu Румъния

2.FC Nikers Латвия

3.Ironi Ben Dor Израел 

4.Valyatsite Sofia България

Група S

1.MAV Glissando Румъния

2.Sbornaya Blagoevgrad България

3.MK Napoli Tivat Черна Гора

4.Julius Meinl & Paper Moon Босна

Мачовете на българските отбори в утрешния ден:

09:00 Aramis Mad Dogs - Active Commerce Sofia

09:00 Golden Boys - DXC Technology Sofia

09:00 KCM 2000 Plovdiv - JT International

09:00 Me-Szi Frucht KFT - Vadias Sofia

11:00 Banco Casino Devils - Lev Ins Sofia

12:00 Juventus Sibiu - Valyatsite Sofia

12:00 Ecos - MFC Bulgari Sofia

12:00 Sbornaya Blagoevgrad - MK Napoli Tivat

13:00 Bonde Sem Freio - Active Commerce Sofia

14:00 El Dorado - DXC Technology Sofia

14:00 KCM 2000 Plovdiv - MNK Biljevec

14:00 Araiot Hadera - Vadias Sofia

16:00 DOK Sabac - Lev Ins Sofia

17:00 Meteksan - MFC Bulgari Sofia

17:00 FC Nikers - Valyatsite Sofia

17:00 Sbornaya Blagoevgrad - Julius Meinl & Paper

*Часовете са в централноевропейско време  

Следете всичко най-интерeсно във фейсбук страницата на БАМФ и You tube

 

резултати на живо

Няма мачове за избраната дата

рожденици