Завърши петата поредна Неделна лига на Габрово

ФК Стеф вдигна титлата

Приключи петата Неделна лига на Габрово. В горещият 25 Юни, се изиграха последните седем срещи от сезона.

Станалите предсрочно шампиони, ФК Стеф, мислейки вече за лятната си ваканция, допуснаха втора поредна и общо трета загуба за сезона. Нанесе им я ФК Старо Село 777, с 3:1, след голове на Спас Станчев, Димчо Данов и Йонко Косев.

Подгласниците от ФК Трепни също приключиха сезона с поражение. Те загубиха с 8:4 от Laziale, за които цели шест гола наниза Павел Велчев.

Бронзовите медалисти от Копакабана победиха много трудно Идеал Стандарт Видима, с 3:2, правейки пълен обрат, след като изоставаха с два гола до последните десет минути. Трите победни гола реализираха Ивайло Христов, Виктор Колев и Петко Моровяков.

Четвъртият в класирането, ВАС Етъра също постигна победа, надделявайки над Палаузово/Интерпауър/, с 5:3. Два гола за победата отбеляза голмайсторът на тима, Христо Минчев.

В останалите мачове се получиха разгромни резултати. Боди Груп Експрес отнесе FC Fresh, с 12:2. Четири гола наниза Йордан Аджов, а по два добавиха брат му Йосиф, Стойко Костадинов, Симеон Колев и Ангел Толмазов.

Eagles също бе убедителен, надделявайки над Магазинът "Катрин", с 9:3. По два гола, за успеха, вкараха Андреян Николов, Андреян Христов и Ивайло Иванов.

New Boys също завърши първенството впечатляващо, громейки Лестър Сити, с 19:3. Седем пъти точен бе Дейвид Арнаудов, а шест Йоан Василев.

Така приключи петата поредна, Английска Неделна Лига на Габрово. Шестата ще стартира на 3 Септември, с мач за суперкупата между ФК Стеф и Копакабана.