ФК Трепни взе дербито с Палаузово/Интерпауър/

ФК Стеф продължава победният си ход

В неделният следобед, на сп.комплекс Трендафила, се изиграха мачовете от 27 кръг на АНЛ Габрово. В дербито на деня, ФК Трепни надигра Палаузово/Интерпауър/, с 4:1. Три гола за победителите отбеляза Нено Караджов и почти гарантира сребърните медали за отбора си.

Станалият предсрочно шампион, ФК Стеф, продължи да играе на пълни обороти и разгроми Гипсострой 08, с 12:1. Седем гола реализира Иван Лесев, с което закръгли точните си попадения на впечатляващите сто.

Третите във временното класиране, Копакабана, също победиха разгромно. С 14:3, бе надигран тима на Лестър Сити. По четири точни попадения реализираха голмайсторите на тима, Климент Велев, Ивайло Христов и Ивайло Райнов.

ВАС Етъра, заемащ четвъртото място към момента, победи драматично Идеал Стандарт Видима, с 4:3. Петър Костадинов на два пъти и Илиян Иванов бяха точни от далечна дистанция, което натежа за крайният успех.

Laziale бе на път да поднесе неприятна изненада срещу FC Fresh, изоставайки на два пъти с по два гола. Решаващ се оказа хеттрикът на Бисер Стефанов, отбелязан само за две минути и донесъл пълен обрат в мача. За крайното 8:5, четири гола вкара и Павел Велчев.

Приятели изнесе една от най - слабите си продукции в първенството и загуби с 0:7 от тима на Eagles. За победителите над всички бе Андриян Христов, който се отличи с три красиви гола, във вратата на Даниел Тапов.

Най оспорваната среща бе между Боди Груп Експрес и New Boys.Символичните домакини поведоха с гол на Венци Христов, но новаците в лигата направиха обрат, след точни попадения на Дейвид Арнаудов и Йоан Василев.

Идната Неделя, 11 Юни, предстоят срещите от поредният 28 кръг на АНЛ Габрово, с начало 12.00 ч, на сп.комплекс Трендафила.