ФК Стеф - Копакабана е финала на Купа Габрово 2017

Финалите са на 1 Юни

ФК Стеф и Копакабана стигнаха до последният мач в Купа Габрово 2017. Това се случи след драматични полуфинали, играни в Четвъртък.

ФК Стеф победи Палаузово/Интерпауър/, с 4:2, в първата полуфинална среща. Хеттрик отбеляза Иван Лесев за победителите, като по този начин детронира досегашният носител на отличието.Един гол добави и Мирослава Косев. В края, палаузовци върнаха два гола и се вдигнаха на щурм, но времето не им стигна.

В другата полуфинална среща, Копакабана надделя над ФК Старо Село 777, със 7:3. Пред погледа на обличалият и националната фланелка, Мартин Райнов, брат му Ивайло, показа че не е по - лош играч и наниза хеттрик. Също с три гола се отличи и Ивайло Христов.

В срещите за 5/8 място, севлиевският Спарта не се яви и загуби служебно от FC Fresh.

В другият мач Eagles победи драматично Еса, с 3:2, след гол в последните минути, на най - опитният на терена, Ивайло Иванов.

Финалните срещи на второто издание на Купа Габрово, ще бъдат в Четвъртък, 1 Юни.