ВАС Етъра разплете възела в челото

ФК Стеф докосва титлата

ВАС Етъра се оказа отбора, който разплете възела, в челото на класирането, на АНЛ Габрово. В отложена среща, играна в Четвъртък, Тихомир Петков и неговите съотборници, победиха ФК Трепни, с 6:1, като така го отдалечиха от челото, само осем кръга преди края. С хеттрик за победителите, се отличи Христо Минчев.

В Неделя, ВАС Етъра записа ново 6:1. Този път победеният бе отбора на Приятели, а по два гола отбелязаха Петър Костадинов и Денислав Минев.

Отново в Четвъртък, в хубав мач, с много нерви, ФК Стеф победи Копакабана, с 4:0, след хеттрик на Иван Лесев.

Палаузово/Интерпауър/се справи с Eagles, с 5:2, след като два пъти изоставаше. Победата с четири гола, донесе Иво Георгиев.

В Неделя, Eagles пък сътвори запомнящ се обрат срещу FC Fresh, след като изоставаше с 1:3, а съперника пропусна и дузпа. За обрата до 6:3, се разписаха шестима различни състезатели на победителя.

New Boys продължи с прекрасното си представяне, с нова победа, над Гипсострой 08, с 3:0. Два гола отбеляза Калоян Гочев, а един добави Йоан Василев.

ФК Трепни бързо намери победният си път и в Неделя надделя трудно над Магазинът "Катрин", с 2:1, след обрат. Головете реализираха Радослав Гутев и Нено Караджов от дузпа.

Тимовете на ФК Старо Село 777 и Laziale неуспяха да се организират в неделният ден и загубиха срещите си служебно.

Награди за най - бърз и най - красив гол на 21 кръг, получиха Христо Устапанов от Палаузово/Интерпауър. и Нено Караджов от ФК Трепни.

Следващият,23 кръг от АНЛ Габрово, е в Неделя, 7 Май, от 11.00 ч.