АПФК Пловдив - ФК ОАЗИС е гвоздея на 1/4 финалите на "Siza Sport КУПАТА НА ПЛОВДИВ"

Фаворитите КЦМ 2000 ГРУП и VIP Dent с шанс за среща на полуфуиналите

Вчера бе изтеглен жребият за последните два елиминационни кръга, преди финала на най-големия елиминационен турнир, организиран от Оазис Градска Футболна ЛигаSiza Sport КУПАТА НА ПЛОВДИВ. С изключение на "Младежка 1" всички останали седем отбора, стигнали до тази фаза са от Флор Декор Висша Лига, с което очакванията за сериозни сблъсици на 1/4 финалите бяха сериозни. Все пак основните фаворити за спечелване на трофея "КЦМ 2000 ГРУП" и "VIP Dent" се разминаха, но само до следващия етап, ако успеят да преодолеят следващите си съперници. Ето какво отреди Фортуна за участниците:

1/4 ФИНАЛ

Начален час Терен Мач Резултат

не е избран ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ / Балканска Гозба - АКВА БИЛД -
14-03-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - Ф.К. ОАЗИС -
15-03-2017 19:15 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - ФК Даяна -
16-03-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Младежка 1 - VIP DENT -

Както се вижда в схемата по горе, ясни са и полуфиналните потоци. Там ще се срещнат победителите от АПФК Пловдив - Ф.К. ОАЗИС и тройката ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ / Балканска Гозба - АКВА БИЛД. В другия полуфинал ще се срещнат спечелилите мачовете КЦМ 2000 ГРУП - ФК Даяна и Младежка 1 - VIP DENT.

Ето пълен запис на церемонията по жребия:

Оазис Градска Футболна Лига пожелава късмет на всички участници и нека най-добрия спечели трофея, забавлявайки се!