новини от региона

МЕЖДУНАРОДЕН ТУРНИР ПО МИНИ ФУТБОЛ "IT ЦАРИБРОД СЪРБИЯ 2017"

Изтеглен беше жребият за международния турнир по мини футбол IT"Цариброд Сърбия 2017". Ето как са разпределени отборите:

Група А:

1. Sloga Veliko Selo (Сърбия)

2. Orbit Ати Консулт(София)

3. Ipsos (София)

4. Stanga(София) 

 Група B:

1. Zadrugar Krupac (Сърбия)

2. Ingram(София)

3. Strypes (София)

4. Алгоматика(София) 

Група C:

1. Гимназия Димитровград (Сърбия)

2. Sutherland Global(София)

3. Open Code (София)

4. Visteon (София)

Група D:

 1. Желюша (Сърбия)

2. Accedia (София)

3. Datecs (София)

4. Next Gen (София)  

Ето и програмата на турнира:

Петък, 10.02.2017 1 кръг:

16:00ч. Zadrugar Krupac (Сърбия)  -  Алгоматика(София)  2:1

16:45ч. Open Code (София) Гимназия Димитровград (Сърбия) 2:4

17:30ч. Orbit Ати Консулт(София)  - Sloga Veliko Selo (Сърбия) 5:0

18:15ч. Accedia-Datecs 1:1*

19.00ч. Ipsos (София)  - Stanga(София) 1*:1

19:45ч.  Желюша (Сърбия)- Next Gen (София) 6:0

20:30ч. Sutherland Global(София)  -Visteon (София) 4:2

00:00 Strypes -Ingram 5:0

 Събота,11.02.2017  2 кръг:

9.00ч. Sloga Veliko Selo (Сърбия)   - Ipsos (София) 2:0

9:45ч. Orbit Ати Консулт(София) Stanga(София)  8:3

10:30ч.  Zadrugar Krupac (Сърбия)  - Ingram 5:0

10:30ч. Strypes (София)  - Алгоматика 5:0

11:15ч.Гимназия Димитровград (Сърбия)  - Sutherland Global 5:4

12:00ч. Open Code  - Visteon 1:0

12:45ч.  Accedia - Желюша 0:5

13:30ч. Datecs - Next Gen 4:1

3 кръг:

15:00ч. Sloga Veliko Selo (Сърбия)  - Stanga 3:2

15:45ч. Ipsos (София) - Orbit 5:4

16:30ч. Zadrugar Krupac (Сърбия)  - Strypes 1:4

17:15ч. Алгоматика - Ingram 5:0

17.15ч. Гимназия Димитровгрод  - Visteon (София)  9:1

18:00ч. Sutherland Global   - Open code 6:1

18:45ч. Accedia(София)-  Next Gen 2:1

19.30ч. Datecs(София) -  Желюша (Сърбия)  1:4

Неделя,12.02.2017  1/4 финали: 

10:00ч.  Orbit Ати Консулт(София)  - Zadrugar Krupac (Сърбия) 

10:45ч.  Гимназия Димитровгрод   - Datecs(София) 

11:30 Strypes (София) - Sloga Veliko Selo (Сърбия)

12:15 Желюша (Сърбия) - Sutherland Global (София)

1/2 финали:  

13:00ч. Победител от мач 1 - Победител от мач 2

13:45ч. Победител от мач 3 - Победител от мач 4

Финал:  

15:00ч. Победители от полуфиналите

* ЗАБЕЛЕЖКА: ВСИЧКИ ЧАСОВЕ СА В МЕСТНО (СРЪБСКО) ВРЕМЕ.

резултати на живо

Няма мачове за избраната дата

рожденици