новини от региона

КОМЕРЦ СОФИЯ И ГИМНАЗИЯ ДИМИТРОВГРАД ОТКРИВАТ МЕЖДУНАРОДНИЯ ТУРНИР CARIBROD CUP 2017

МЕТОДИ ПАВЛОВ ЗАВИШИ ПРЕМИИТЕ ЗА ФУТБОЛИСТИТЕ СИ ДЕН ПРЕДИ ТУРНИРА

Изтеглен беше жребият за международня турнир по мини футбол "Цариброд Сърбия 2017". Ето как са разпределени отборите:

Група А:

1. Балкански (Сърбия)

2. Камите (Сливен)

3. МФК Булгари (София)

4. Пайнер Мюзик (София) 

Група B:

1. Гимназия Димитровград (Сърбия)

2. Вила Марк(София)

3. Терминатор (Ловеч/Самоков)

4. Kомерц (София) 

Група C:

1. Желюша (Сърбия)

2. PMP Build Invest(София)

3. Тракия (Перник)

4. AПФК Пловдив

Група D:

1. Цариброд (Сърбия)

2. ПФК Чичовци(София)

3. Чех пласт (Враца)

4. Полиграфия инфо(София)

Ето и програмата на турнира:

Четвъртък -02.02.2017 

20.00 Гимназия Димитровград (Сърбия) -Kомерц (София )

Петък, 03.02.2017 1 кръг:

15:30ч. Камите (Сливен)  -  Балкански (Сърбия) 

16:15ч. Чех пласт (Враца) -Цариброд (Сърбия) 

17:00ч. AПФК Пловдив -Желюша (Сърбия) 0:5

17:45ч. PMP Build Invest(София)  -Тракия (Перник) 

18:30ч. ПФК Чичовци(София) -Полиграфия инфо(София) 

19:15ч. МФК Булгари (София) -Пайнер Мюзик (София) 

20:00ч. Вила Марк(София) -Терминатор (Ловеч/Самоков) 

Събота,04.02.2017  2 кръг:

8:30ч. Камите (Сливен)  - Пайнер Мюзик (София)  

9:15ч. МФК Булгари (София) -Балкански (Сърбия) 

10:00ч.  Kомерц (София) -Терминатор (Ловеч/Самоков) 

10:45ч. Вила Марк(София) - Гимназия Димитровград (Сърбия) 

00:00ч. PMP Build Invest(София) -AПФК Пловдив 5:0

11:30ч. Тракия (Перник)  -Желюша (Сърбия) 

12:15ч.  ПФК Чичовци(София) - Чех пласт (Враца) 

13:00ч. Полиграфия инфо(София) -Цариброд (Сърбия) 

3 кръг:

14:00ч. Камите (Сливен)  - МФК Булгари (София) 

14:45ч. Пайнер Мюзик (София) -Балкански (Сърбия)  

15:30ч. Kомерц (София) - Вила Марк(София) 

16:15ч. Гимназия Димитровград (Сърбия) -Терминатор (Ловеч/Самоков) 

17:00ч. PMP Build Invest(София)  - Желюша (Сърбия) 

00:00ч. AПФК Пловдив   -Тракия (Перник)  0:5

17:45ч. Полиграфия инфо(София)-  Чех пласт (Враца)  

18:30ч. ПФК Чичовци(София) -  Цариброд (Сърбия)  

Неделя,05.02.2017  1/4 финали: 

10:00ч. 1 място група A - 2 място група B

10:45ч. 1 място група C - 2 място група D

11:30ч. 1 място група B - 2 място група A 

12:15ч. 1 място група D - 2 място група C

1/2 финали:  

13:00ч. Победител от мач 1 - Победител от мач 2

13:45ч. Победител от мач 3 - Победител от мач 4

Финал:  

15:00ч. Победители от полуфиналите

* ЗАБЕЛЕЖКА: ВСИЧКИ ЧАСОВЕ СА В МЕСТНО (СРЪБСКО) ВРЕМЕ, ЗА ДА ПРЕОБРАЗУВАТЕ В БЪЛГАРСКО ВРЕМЕ СЛЕДВА ДА  

резултати на живо

Няма мачове за избраната дата