новини от региона

МЕЖДУНАРОДЕН ТУРНИР ПО МИНИ ФУТБОЛ "ЦАРИБРОД СЪРБИЯ 2017"

ВИЖТЕ КОИ ОТБОРИ СТИГНАХА ДО 1/4 ФИНАЛИТЕ

Изтеглен беше жребият за международня турнир по мини футбол "Цариброд Сърбия 2017". Ето как са разпределени отборите:

Група А:

1. Балкански (Сърбия)

2. Камите (Сливен)

3. МФК Булгари (София)

4. Пайнер Мюзик (София) 

Група B:

1. Гимназия Димитровград (Сърбия)

2. Вила Марк(София)

3. Терминатор (Ловеч/Самоков)

4. Kомерц (София) 

Група C:

1. Желюша (Сърбия)

2. PMP Build Invest(София)

3. Тракия (Перник)

4. AПФК Пловдив

Група D:

1. Цариброд (Сърбия)

2. ПФК Чичовци(София)

3. Чех пласт (Враца)

4. Полиграфия инфо(София)

Ето и програмата на турнира:

Четвъртък -02.02.2017 

20.00 Гимназия Димитровград (Сърбия) -Kомерц (София ) 2:2*

Петък, 03.02.2017 1 кръг:

15:30ч. Камите (Сливен)  -  Балкански (Сърбия) 1:5

16:15ч. Чех пласт (Враца) -Цариброд (Сърбия) 2:0

17:00ч. AПФК Пловдив -Желюша (Сърбия) 0:5

17:45ч. PMP Build Invest(София)  -Тракия (Перник) 4:2

18:30ч. ПФК Чичовци(София) -Полиграфия инфо(София) 5:0

19:15ч. МФК Булгари (София) -Пайнер Мюзик (София) 6:3

20:00ч. Вила Марк(София) -Терминатор (Ловеч/Самоков)  5:1

Събота,04.02.2017  2 кръг:

8:30ч. Камите (Сливен)  - Пайнер Мюзик (София)  2:1

9:15ч. МФК Булгари (София) -Балкански (Сърбия) 0:2

10:00ч.  Kомерц (София) -Терминатор (Ловеч/Самоков) 4:0

10:45ч. Вила Марк(София) - Гимназия Димитровград (Сърбия) 2:0

00:00ч. PMP Build Invest(София) -AПФК Пловдив 5:0

11:30ч. Тракия (Перник)  -Желюша (Сърбия) 1:4

12:15ч.  ПФК Чичовци(София) - Чех пласт (Враца) 6:1

13:00ч. Полиграфия инфо(София) -Цариброд (Сърбия)  1:0

3 кръг:

14:00ч. Камите (Сливен)  - МФК Булгари (София) 1:3

14:45ч. Пайнер Мюзик (София) -Балкански (Сърбия)  0:3

15:30ч. Kомерц (София) - Вила Марк(София) 0:4

16:15ч. Гимназия Димитровград (Сърбия) -Терминатор (Ловеч/Самоков) 3:2

17:00ч. PMP Build Invest(София)  - Желюша (Сърбия) 3:4

00:00ч. AПФК Пловдив   -Тракия (Перник)  0:5

17:45ч. Полиграфия инфо(София)-  Чех пласт (Враца)  8:3

18:30ч. ПФК Чичовци(София) -  Цариброд (Сърбия)  3:0

Неделя,05.02.2017  1/4 финали: 

10:00ч. Балкански (Сърбия)  - Kомерц (София) 

10:45ч.  Желюша (Сърбия) - Полиграфия инфо(София) 

11:30ч. Вила Марк(София)  - МФК Булгари (София) 

12:15 ч. ПФК Чичовци(София) -PMP Build Invest(София)  

1/2 финали:  

13:00ч. Победител от мач 1 - Победител от мач 2

13:45ч. Победител от мач 3 - Победител от мач 4

Финал:  

15:00ч. Победители от полуфиналите

* ЗАБЕЛЕЖКА: ВСИЧКИ ЧАСОВЕ СА В МЕСТНО (СРЪБСКО) ВРЕМЕ, ЗА ДА ПРЕОБРАЗУВАТЕ В БЪЛГАРСКО ВРЕМЕ СЛЕДВА ДА 

резултати на живо

Няма мачове за избраната дата

рожденици