Завърши есенният дял на АНЛ Габрово

ФК Стеф и 2+2 ще зимуват на върха

С изиграването на мачовете от 15 кръг, завърши есенният дял на Неделната Лига на Габрово. На върха в класирането, с по 42 т., ще зимуват тимовете на ФК Стеф и 2+2.

В последната си среща, селекцията на Павлин Колев, буквално разгроми ФК Старо Село 777, с 15:0. Голмайсторът на лигата, Иван Лесев, се отчете с поредната си порция голове, този път, девет на брой.

Значително по - динамична седмица, имаше тимът на 2+2. В отложен мач, игран в Четвъртък, се стигна до късна развръзка срещу тимът на Палаузово/Интерпауър/. Християн Василев бе отбелязал два гола за палаузовци, а Нено Караджов- два за тима на братя Гутеви. Ивайло Христов също се бе разписал за 2+2, за да донесе трите точки за своите, с вторият си гол в мача, в последната минута, за крайното 4:3.

В Неделя, 2+2 постигна нова победа, с 5:3, над тима на Laziale. Бисер Стефанов отбеляза хеттрик за тима на Никола Атанасов, но с два гола на Ивайло Христов и хеттрик на Нено Караджов, 2+2 спечели трите точки.

Трети в класирането, ще зимува ВАС Етъра, независимо от загубата си в последният кръг. Тя бе записана срещу тимът на Палаузово/Интерпауър/, с 3:5. Над всички в мача бе Иво Георгиев, отбелязал четири гола за палаузовци.

На 10 точки от лидерите и на четвърто място, ще бъдат шампионите от Копакабана. Те завършиха полусезона, със спокойна победа, над Идеал Стандарт Видима, с 4:0. Точни бяха Климент Велев, Ивелин Димитров, Ивайло Райнов и Светослав Кукудов.

Пети на полусезона е тима на ФК Старо Село 777, а шесто и седмо място си поделят Палаузово/Интерпауър/ и Laziale.

В останалите срещи, противопоставили тимове от долната част на класирането, също се получиха интересни мачове.

Боди Груп Експрес и FC Fresh, завършиха 2:2. Станимир Лилов и Здравко Христов бяха точни за символичните домакини, а Добриян Савчев отбеляза два гола и бе отстранен от игра за FC Fresh.

Дебютантите от Лестър Сити, неуспяха да запишат точка и в последната си среща от полусезона, губейки с 1:5 от Ceratizit, за които два гола отбеляза Калоян Михайлов.

Eagles също приключи полусезона с успех, надделявайки над Магазинът "Катрин", с 4:0. Севдалин Борисов отбеляза два гола, а по един добавиха Дойно Тихов и Андреян Христов.

Наградите си за най - бърз и най - красив гол на 14 кръг, получиха Божидар Борисов от Eagles и Пенко Стефанов от Палаузово/Интерпауър/. Те получават пица по избор и бутилка ракия от пицария Fresh и Булгаверна Старо Село.

Ръководството на БАМФ и АНЛ Габрово, пожелават на всички участници и състезатели, весели празници и пълноценна почивка. До нови срещи, през месец Март 2017 г.