ФК Стеф излезе начело след разгромна победа

Фаворитите в Неделната Лига без грешка

На цели единадесет срещи, станаха свидетели, любителите на минифутбола,през изминалата седмица, на сп.комплекс Трендафила.

Във Вторник, започна междинният, четвърти кръг, който ще продължи и през тази седмица. В първата среща, ФК Старо Село 777 победи Боди Груп Експрес, с 4:2. В среща, с постоянна гонитба в резултата, с два гола се отличи Даниел Дочев за победителите.

В другият мач във Вторник, FC Fresh спечели срещу Магазинът "Катрин", с 6:0. С хеттрик се отличи Георги Цветков, а два гола добави Тодор Павлов.

В Четвъртък, Палаузово/Интерпауър/ победи Идеал Стандарт Видима, с 9:2. Иво Георгиев наниза четири гола, а Александър Маринов добави още три за победителите.

В Неделя се проведе и петият кръг от АНЛ Габрово, сезон 2016/2017. В него бе записана рекордна победа за тази година. Постигна я ФК Стеф, над дебютанта Лестър Сити. С крайното 19:1, селекцията на Павлин Колев оглави класирането, заради по - добрата си голова разлика от опонентите в челото. Иван Лесев вкара девет гола, Ивайло Илиев още четири. Два пъти се разписа и вратаря Стефан Кожухаров, а с гол се отчете и президента на тима, Павлин Колев.

Шампиона Копакабана също върви без грешка. В 5 кръг бе постигната трудна победа над FC Fresh, с 4:2. Хеттрик отбеляза Ивайло Райнов, един добави  и Петко Златев.

Вторите от миналото първенство, Laziale победиха Магазинът "Катрин", със 7:1. Бисер Стефанов се отчете с хеттрик, а два гола добави Ивайло Тодоров.

В дербито на кръга, между третият и четвъртият от последният шампионат, 2+2 победи ВАС Етъра, с 6:1. И тук имаше хеттрик, дело на Радослав Гутев за победителите. Два гола вкара и Нено Караджов.

Палаузово/Интерпауър/ спечели втора победа за седмицата, побеждавайки Eagles, с 5:1. Два гола вкара Пенко Стефанов.

ФК Старо Село 777 също върви отлично, в дебютният си сезон, печелейки трета поредна победа. С убедителното 8:2, бе победен тима на Ceratizit. Божидар Ненов вкара два гола, а над всички бе Стефан Иванов, отличил се с хеттрик.

В последните две срещи зрителите видяха по един гол и по една пропусната дузпа. Боди Груп Експрес победи Приятели, с 1:0, след гол на Христо Симеонов, а Цветан Енчев пропусна да изравни от дузпа.

Ганчо Коларов пък донесе победата на Гипсострой 08 над Идеал Стандарт Видима, с 1:0, след топовен изстрел от далечно разстояние. Мартин Трифонов от севлиевци, пропусна да изравни от дузпа.

Наградата за най - бърз гол на 3 кръг, пица по избор от пицария FRESH, получи капитана на Копакабана, Климент Велев.

През тази седмица предстои нова порция минифутбол на сп.комплекс Трендафила. Във Вторник, от 21.00 продължава междинният, четвърти кръг, със срещата Лестър Сити - Laziale. В Четвъртък, от 19.00 предстоят още три срещи, а в Неделя е поредният, шести кръг от АНЛ Габрово.