Копакабана върви уверено към титлата

Laziale е по петите на лидера

Копакабана продължава да държи лидерската позиция, в АНЛ Габрово, след срещите от 9 кръг на третият, плейофен полусезон. В мач срещу вторият в класирането, ВАС Етъра, гол на Петко Моровяков, в последната минута на мача, донесе трите точки на водачите в класирането. През първото полувреме Ивайло Райнов бе открил, а Александър Аспарухов изравни.

Втори е вече тима на Laziale , след победа с 4:1, над Ястребите. Два красиви гола отбеляза Кристиян Иванов - Гигса, а по един добавиха Бисер Стефанов и Ивайло Тодоров - Бланко. Почетното попадение за Ястребите вкара Ивайло Валентинов.

Трите Хикса показаха впечатляваща форма през изминалата седмица и изиграха два много добри мача. Първо успяха да направят немислимото и записаха победа, убягвала им вече няколко месеца. Беше надигран тима на ФК Експрес, с разгромното 5:0, като голмайстори бяха Спас Станчев, Светослав Стефанов и братята Янко и Димитър Заркови.

Два дни по - късно, Трите Хикса загубиха минимално, с 2:1, от Идеал Стандарт Видима. Точен отново беше Димитър Зарков, а за севлиевци се разписаха Мартин Трифонов и Симеон Иванов.

Омега и Магазинът  "Катрин" изиграха оспорван мач, завършил без победител, при равенство, 2:2. Теодор Станчев и Петър Йовчев се разписаха за Магазинът "Катрин", а за Омега точни бяха Григор Христов и Георги Маврев, донесъл равенството в последните секунди на мача.

Гипсострой 08, без своят капитан Траян Вилхелмов, постигна убедителна победа над ФК Експрес, с 4:1. С два гола избухна Йордан Данев, а по един добавиха Станимир Димитров и Георги Костадинов.

На 29 Май, предстои поредният кръг от АНЛ Габрово, отново на сп.комплекс Трендафила.