2+2 - отбор на м.Април в Premier League

Отборът спечели купата кръг преди края

2+2 спечели купата за отбор на м. Април, кръг преди края. Селекцията на Тошко Гутев е напълно преобразена за най - важната част от шампионата и започна вихрено плейофният полусезон на лигата.

В първата си среща за годината бе победен тима на Приятели, с 5:3, след което бе записано равенство, 2:2 срещу тима на Ястребите. Последваха три много важни победи, с 4:1 над Копакабана, 4:2 над Палаузово/Интерпауър/ и 3:1 срещу ВАС Етъра. По този начин, с 13 точки, 2+2 се оказаха недостижими за останалите отбори, още преди да се изиграят срещите от последният кръг за месеца.

Купата бе връчена на капитана Радослав Гутев, минути преди последният мач, преди великденските празници, който отборът на 2+2 загуби с 2:3 от Laziale.

Силната серия на отбора, го изкачи на второ място в Premier League, с големи шансове да атакува и шампионската титла на АНЛ Габрово.